Viking Nona Beach Hotel 4

Maitsekas, suurepärase asukohaga hotell Kemeri keskuses, sobib eriti hästi perepuhkuseks.Hotell asub 55 km kaugusel Antalya lennujaamast. Hotell on renoveeritud 2006. aastal. Territoorium 5000 m2.

... Kuurort: KemerKoduleht: www.vikingturizm.com Asukoht ja üldiseloomustus:Hotell asub Kemeri keskuses, 55 km kaugusel Antalya lennujaamast. Hotell on renoveeritud 2006. aastal. Territoorium 5000 m2. Rand ja basseinid:Oma liivakivikliburand. Rannavarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätikud on tasuta nii rannas kui ka basseini juures. Välibassein lastele eraldatud osaga. Restoranid ja toitlustamine:Pearestoran ▪ 2 baari Kõik hinnas (AI) Majutus: 4-korruselises hoones on 87 standardtuba, 6 peretuba ja 1 tuba puueteba inimestele. Standardtoa pindala 18-25 m2, peretoa pindala 20-35 m2. Tubades on:  Vann/dušš ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ SAT-TV ▪ telefon ▪ minibaar  ▪ rõdu ▪ vaipkate ▪ seif Teenused:Juuksur ▪ pesumaja ▪ kauplused ▪ arstipunkt ▪ valuutavahetus ▪ parkla ▪ autolaenutus Laste jaoks:Laste menüü ▪ lastebassein ▪ miniklubi (3-13-aastastele) Meelelahutus ja sport: Jõusaal ▪ aeroobika ▪ rannavõrkpall ▪ noolemäng ▪ elav muusika ▪ animatsioon ▪ piljard ▪ lapsehoidja ▪ internet ▪ veespordialad Maitsekas, suurepärase asukohaga hotell Kemeri keskuses, sobib eriti hästi perepuhkuseks.Hotell asub 55 km kaugusel Antalya lennujaamast. Hotell on renoveeritud 2006. aastal. Territoorium 5000 m2. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Viking Nona Beach Hotel 4
Maitsekas, suurepärase asukohaga hotell Kemeri keskuses, sobib eriti hästi perepuhkuseks.Hotell asub 55 km kaugusel Antalya lennujaamast. Hotell on renoveeritud 2006. aastal. Territoorium 5000 m2.
...

Kuurort: Kemer

Koduleht: www.vikingturizm.com


Asukoht ja üldiseloomustus:

Hotell asub Kemeri keskuses, 55 km kaugusel Antalya lennujaamast. Hotell on renoveeritud 2006. aastal. Territoorium 5000 m2.


Rand ja basseinid:

Oma liivakivikliburand. Rannavarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätikud on tasuta nii rannas kui ka basseini juures. 

Välibassein lastele eraldatud osaga.


Restoranid ja toitlustamine:

Pearestoran ▪ 2 baari
Kõik hinnas (AI)

Majutus:
4-korruselises hoones on 87 standardtuba, 6 peretuba ja 1 tuba puueteba inimestele. Standardtoa pindala 18-25 m2, peretoa pindala 20-35 m2.

Tubades on: 
Vann/dušš ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ SAT-TV ▪ telefon ▪ minibaar  ▪ rõdu ▪ vaipkate ▪ seif


Teenused:

Juuksur ▪ pesumaja ▪ kauplused ▪ arstipunkt ▪ valuutavahetus ▪ parkla ▪ autolaenutus


Laste jaoks:

Laste menüü ▪ lastebassein ▪ miniklubi (3-13-aastastele)


Meelelahutus ja sport:
Jõusaal ▪ aeroobika ▪ rannavõrkpall ▪ noolemäng ▪ elav muusika ▪ animatsioon ▪ piljard ▪ lapsehoidja ▪ internet ▪ veespordialad

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Viking Nona Beach Hotel 4 Maitsekas, suurepärase asukohaga hotell Kemeri keskuses, sobib eriti hästi perepuhkuseks.Hotell asub 55 km kaugusel Antalya lennujaamast. Hotell on renoveeritud 2006. aastal. Territoorium 5000 m2.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,