Sipar 3+

Heatasemeline kolmetärnihotell asub Umagi linnast 1 km kaugusel, hotell asub rannas.

Aadress: Jardanska bb, 52470 Koduleht: http://www.solmelia.com/hotels/croatia/umag/sipar/home.htm Kuurort: Punta, Umag  Asukoht: Heatasemeline kolmetärnihotell mere ääres Punta hotellirajoonis Umagi linnakeskusest u kilomeetri kaugusel.   Hotellis: Baar, Restoran, Bassein, Parkimine, Tenniseväljak, Jõusaal, Internet Tubades: Konditsioneer, Rõdu, Telefon, Televiisor   Hotell: Hotellis on 2 restorani ja 2 baari. 2 konverentsiruumi (ühes neist on ka internetivõimalus). Hotelli ees valveta ning tasuta parkimisala. Õhtuti meelelahutusüritused. Seif retseptsioonis lisatasu eest, u 80 kunat nädal. Wifi fuajees 40 kunat/tund. Hotellis on privaatrand, üks mereveega välibassein täiskasvanutele ning 2 lastele. Lamamistoolid basseini juures tasuta, mere ääres lisatasu eest. On jõusaal (hinnas), massaa¾iteenus (lisatasu), juuksur, tenniseväljak ning - klubi.   Toitlustamine: Majutus hommiku- ja õhtusöögiga.   Toad: hotellis on kokku 144 tumesinistes ka kollastes toonides sisustatud keskmise suurusega tuba. Maitseka sisustusega toas SAT-TV, telefon, konditsioneer. Vannitoas vann, föön. Kõikidel tubadel on rõdu. Merepoolsed  toad lisatasu eest. Ühte tuppa majutatakse kuni 3 täiskasvanut. Beebivoodi ettetellimisel, tasuta.  Heatasemeline kolmetärnihotell asub Umagi linnast 1 km kaugusel, hotell asub rannas. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Sipar 3+
Heatasemeline kolmetärnihotell asub Umagi linnast 1 km kaugusel, hotell asub rannas.
Sipar 3+Aadress: Jardanska bb, 52470

Koduleht: http://www.solmelia.com/hotels/croatia/umag/sipar/home.htm

Kuurort: Punta, Umag

 

Asukoht: Heatasemeline kolmetärnihotell mere ääres Punta hotellirajoonis Umagi linnakeskusest u kilomeetri kaugusel.

 

Hotellis: Baar, Restoran, Bassein, Parkimine, Tenniseväljak, Jõusaal, Internet

Tubades: Konditsioneer, Rõdu, Telefon, Televiisor

 

Hotell: Hotellis on 2 restorani ja 2 baari. 2 konverentsiruumi (ühes neist on ka internetivõimalus). Hotelli ees valveta ning tasuta parkimisala. Õhtuti meelelahutusüritused. Seif retseptsioonis lisatasu eest, u 80 kunat nädal. Wifi fuajees 40 kunat/tund. Hotellis on privaatrand, üks mereveega välibassein täiskasvanutele ning 2 lastele. Lamamistoolid basseini juures tasuta, mere ääres lisatasu eest. On jõusaal (hinnas), massaa¾iteenus (lisatasu), juuksur, tenniseväljak ning - klubi.

 

Toitlustamine: Majutus hommiku- ja õhtusöögiga.

 

Toad: hotellis on kokku 144 tumesinistes ka kollastes toonides sisustatud keskmise suurusega tuba. Maitseka sisustusega toas SAT-TV, telefon, konditsioneer. Vannitoas vann, föön. Kõikidel tubadel on rõdu. Merepoolsed  toad lisatasu eest. Ühte tuppa majutatakse kuni 3 täiskasvanut. Beebivoodi ettetellimisel, tasuta. 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Sipar 3+ Heatasemeline kolmetärnihotell asub Umagi linnast 1 km kaugusel, hotell asub rannas.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,