Rosamar Maritim 4*

Rosamar Maritim asub kauni kuurortlinna Lloret de Mar rannal ning pakub taskukohaseid, konditsioneeriga tube.

Hotellist avaneb vaade merele ja Lloret de Mari ilusale rannale. Hea hinna ja kvaliteedi suhtega mugav majutus sobib suurepäraselt nii paaridele kui peredele, kes soovivad nautida selles võluvas merekuurordis lõõgastavat rannapuhkust. TegevusedMinigolf, Saun, Spordisaal, Mullivann, Türgi saun (hamam), SisebasseinToit ja jookRestoran, BaarInternetTasuta! WiFi-ühendus on saadaval avalikes kohtades ja on tasuta.ParkiminePrivaatne parkimine on võimalik kohapeal (vajalik eelnev broneerimine). Kehtivad lisatasud.TeenusedAutorent, Ööpäevaringne vastuvõtt, PagasihoidÜldineToad mittesuitsetajatele, Peretoad, Lift, Küte Rosamar Maritim asub kauni kuurortlinna Lloret de Mar rannal ning pakub taskukohaseid, konditsioneeriga tube. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Rosamar Maritim 4*
Rosamar Maritim asub kauni kuurortlinna Lloret de Mar rannal ning pakub taskukohaseid, konditsioneeriga tube.
Rosamar Maritim 4*
Hotellist avaneb vaade merele ja Lloret de Mari ilusale rannale. Hea hinna ja kvaliteedi suhtega mugav majutus sobib suurepäraselt nii paaridele kui peredele, kes soovivad nautida selles võluvas merekuurordis lõõgastavat rannapuhkust.

Tegevused
Minigolf, Saun, Spordisaal, Mullivann, Türgi saun (hamam), Sisebassein
Toit ja jook
Restoran, Baar
Internet
Tasuta! WiFi-ühendus on saadaval avalikes kohtades ja on tasuta.
Parkimine
Privaatne parkimine on võimalik kohapeal (vajalik eelnev broneerimine). Kehtivad lisatasud.
Teenused
Autorent, Ööpäevaringne vastuvõtt, Pagasihoid
Üldine
Toad mittesuitsetajatele, Peretoad, Lift, Küte
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Rosamar Maritim 4* Rosamar Maritim asub kauni kuurortlinna Lloret de Mar rannal ning pakub taskukohaseid, konditsioneeriga tube.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,