Oudaya Hotel Spa 2+

Marrakechi kesklinnas asuv väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega hotell. Roheline, suur bassein ja kohalik koloriit hotelli sisustuses täitsa olemas.

Oudaya Hotel Spa 2www.hoteloudayamarrakech.com/en/ Hotelli kolm hoonet on kenasti siseõue ja basseiniala ümber. 193 hotellituba, max.  3 täiskasvanut või 2+ 2 alla 8 aastast last.Toad on piisavalt avarad, rõdu või terassiga. SAT-TV. Dushiruum.Seif hotellitoas tasuline( 2-3 EUR/päev) Hommikusöök on kontinetaalne, rootsi lauas. Marrakechi kesklinnas asuv väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega hotell. Roheline, suur bassein ja kohalik koloriit hotelli sisustuses täitsa olemas. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Oudaya Hotel Spa 2+
Marrakechi kesklinnas asuv väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega hotell. Roheline, suur bassein ja kohalik koloriit hotelli sisustuses täitsa olemas.
Oudaya Hotel Spa 2+
Oudaya Hotel Spa 2
www.hoteloudayamarrakech.com/en/

Hotelli kolm hoonet on kenasti siseõue ja basseiniala ümber. 193 hotellituba, max.  3 täiskasvanut või 2+ 2 alla 8 aastast last.
Toad on piisavalt avarad, rõdu või terassiga. SAT-TV. Dushiruum.
Seif hotellitoas tasuline( 2-3 EUR/päev)

Hommikusöök on kontinetaalne, rootsi lauas.Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Oudaya Hotel Spa 2+ Marrakechi kesklinnas asuv väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega hotell. Roheline, suur bassein ja kohalik koloriit hotelli sisustuses täitsa olemas.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,