Norai 2*

Asub 500 meetri kaugusel rannast ja kesklinna kõndimiseks kulub vaid 3 minutit. Toad on konditsioneeriga ja vastuvõtulaud töötab 24/7.

TegevusedGolfirada (maksimaalselt 3 km kaugusel), Keegel, Sukeldumine, Seinatennis (squash), Minigolf, Kasiino, Laste mänguväljakToit ja jookBaarInternetInternet modemi kaudu on saadaval avalikes kohtades ja maksab EUR 4 tund.ParkiminePrivaatne parkimine on võimalik hotelli lähedal (vajalik eelnev broneerimine). Maksumus on EUR 15 parkimiskoha kohta päevas.TeenusedAutorent, Ööpäevaringne vastuvõtt, Kiire sisse-/väljaregistreerimineÜldineSeif, Lift, Küte, Kogu majutusasutus mõeldud mittesuitsetajatele, Konditsioneer Asub 500 meetri kaugusel rannast ja kesklinna kõndimiseks kulub vaid 3 minutit. Toad on konditsioneeriga ja vastuvõtulaud töötab 24/7. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Norai 2*
Asub 500 meetri kaugusel rannast ja kesklinna kõndimiseks kulub vaid 3 minutit. Toad on konditsioneeriga ja vastuvõtulaud töötab 24/7.
Norai 2*
Tegevused
Golfirada (maksimaalselt 3 km kaugusel), Keegel, Sukeldumine, Seinatennis (squash), Minigolf, Kasiino, Laste mänguväljak
Toit ja jook
Baar
Internet
Internet modemi kaudu on saadaval avalikes kohtades ja maksab EUR 4 tund.
Parkimine
Privaatne parkimine on võimalik hotelli lähedal (vajalik eelnev broneerimine). Maksumus on EUR 15 parkimiskoha kohta päevas.
Teenused
Autorent, Ööpäevaringne vastuvõtt, Kiire sisse-/väljaregistreerimine
Üldine
Seif, Lift, Küte, Kogu majutusasutus mõeldud mittesuitsetajatele, Konditsioneer
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Norai 2* Asub 500 meetri kaugusel rannast ja kesklinna kõndimiseks kulub vaid 3 minutit. Toad on konditsioneeriga ja vastuvõtulaud töötab 24/7.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,