Lims Bona Dea Beach Hotel 4

Hotell asub mere ääres, Kemeri keskuses, 65 km kaugusel Antalya lennujaamast. Üldpindala on 5700 m2. Hotell ehitatud 2006. aastal, viimati renoveeritud 2012. aastal.

Kuurort: KemerKoduleht:  www.pelitbonadea.com  Asukoht ja üldiseloomustus: Hotell asub mere ääres, Kemeri keskuses, 65 km kaugusel Antalya lennujaamast. Üldpindala on 5700 m2. Hotell ehitatud 2006. aastal, viimati renoveeritud 2012. aastal. Rand ja bassenid: Hotell asub mere ääres. Lamamistoolid, päikesevarjud, madratsid on basseini ääres ja rannas tasuta. · välibassein (180 m2) · sisebassein (32 m2) · lastebassein (9 m2) · 2 veeliumäge Restoranid ja toitlustamine: Kõik hinnas (AI) · pearestoran · 2 baari Majutus: Hotellis on 109 standardtuba. Toa pindala on 23 m2, mahub 3 täiskasvanut + 1 laps. Tubades on: · vannituba · föön · rõdu · kliimaseade · telefon · televiisor · seif · minibaar · Wi-Fi Teenused: · konverentsisaal · kauplused · valuutavahetus · juuksur · pesumaja · autorent · arsti vastuvõtt · Wi-Fi (tubades ja fuajees) Lastele: · lastebassein · miniklubi (4–12-aastastele) · mänguväljak · beebivoodi · lastetoolid Meelelahutus ja sport: · saun · türgi saun · massaa¾ · mullivann · jõusaal · aeroobika · vesiaeroobika · lauatennis · noolemäng · piljard · motoriseeritud veespordialad · meelelahutusprogrammid Oluline teada:Kontrollige hotelli saabumisel tasuliste ja tasuta teenuste nimekirja. Hotellidel on õigus pakutavaid teenuseid muuta, teenuseid võib juurde tulla, aga ka ära jääda. Samuti võib hooaja jooksul muutuda hotelli hinnapoliitika: mis enne oli tasuta, muutub tasuliseks ja vastupidi. Goadventure ei saa selle eest vastutada. Hooaja alguses ja lõpus (eriti aprillis-mais ja oktoobris-novembris) võib osa teenuseid mitte toimida. Hooaja ametlik algus ja lõpp kõigub aastati pisut, sest see sõltub eelkõige ilmast. Kontrollige infot reisikorraldajalt.  Hotell asub mere ääres, Kemeri keskuses, 65 km kaugusel Antalya lennujaamast. Üldpindala on 5700 m2. Hotell ehitatud 2006. aastal, viimati renoveeritud 2012. aastal. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Lims Bona Dea Beach Hotel 4
Hotell asub mere ääres, Kemeri keskuses, 65 km kaugusel Antalya lennujaamast. Üldpindala on 5700 m2. Hotell ehitatud 2006. aastal, viimati renoveeritud 2012. aastal.
Lims Bona Dea Beach Hotel 4
Lims Bona Dea Beach Hotel 4

Kuurort: Kemer

Koduleht:  www.pelitbonadea.com

 


Asukoht ja üldiseloomustus:
Hotell asub mere ääres, Kemeri keskuses, 65 km kaugusel Antalya lennujaamast. Üldpindala on 5700 m2. Hotell ehitatud 2006. aastal, viimati
renoveeritud 2012. aastal.

Rand ja bassenid:
Hotell asub mere ääres. Lamamistoolid, päikesevarjud, madratsid on basseini ääres ja rannas tasuta.
· välibassein (180 m2) · sisebassein (32 m2) · lastebassein (9 m2) · 2 veeliumäge

Restoranid ja toitlustamine:
Kõik hinnas (AI)
· pearestoran · 2 baari

Majutus:
Hotellis on 109 standardtuba. Toa pindala on 23 m2, mahub 3 täiskasvanut + 1 laps.

Tubades on:
· vannituba · föön · rõdu · kliimaseade · telefon · televiisor · seif · minibaar · Wi-Fi

Teenused:
· konverentsisaal · kauplused · valuutavahetus · juuksur · pesumaja · autorent · arsti vastuvõtt · Wi-Fi (tubades ja fuajees)

Lastele:
· lastebassein · miniklubi (4–12-aastastele) · mänguväljak · beebivoodi · lastetoolid

Meelelahutus ja sport:
· saun · türgi saun · massaa¾ · mullivann · jõusaal · aeroobika · vesiaeroobika · lauatennis · noolemäng · piljard · motoriseeritud veespordialad · meelelahutusprogrammid


Oluline teada:

Kontrollige hotelli saabumisel tasuliste ja tasuta teenuste nimekirja. Hotellidel on õigus pakutavaid teenuseid muuta, teenuseid võib juurde tulla, aga ka ära jääda. Samuti võib hooaja jooksul muutuda hotelli hinnapoliitika: mis enne oli tasuta, muutub tasuliseks ja vastupidi. Goadventure ei saa selle eest vastutada.

Hooaja alguses ja lõpus (eriti aprillis-mais ja oktoobris-novembris) võib osa teenuseid mitte toimida. Hooaja ametlik algus ja lõpp kõigub aastati pisut, sest see sõltub eelkõige ilmast. Kontrollige infot reisikorraldajalt. 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Lims Bona Dea Beach Hotel 4 Hotell asub mere ääres, Kemeri keskuses, 65 km kaugusel Antalya lennujaamast. Üldpindala on 5700 m2. Hotell ehitatud 2006. aastal, viimati renoveeritud 2012. aastal.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,