Laguna Istra 3

Kauneid merevaateid pakkuv hotell Poreèi linnast 5 km kaugusel, rand 200 m hotellist.

Aadress: Zelena Laguna, 52440 Poreè Koduleht: http://lagunaporec.com/hotel-laguna-istra-porec?bs=221 Kuurort: Zelena Laguna, Poreè     Asukoht: Kauneid merevaateid pakkuv hotell paikneb rannast paarisaja meetri kaugusel. Bussipeatus hotellist u 200 m kaugusel. Poreèisse päseb bussi või laevaga umbes iga tunni tagant, minirongiga iga poole tunni tagant. NB! Hotell ei sobi kõrgusevahede ja treppide tõttu liikumisraskustega inimestele   Hotellis: Baar, Restoran, Bassein, Parkimine, Internet         Tubades: Konditsioneer, Föön, Telefon, Televiisor   Hotell: Hotelli vastuvõtu juurest, kuhu sõidetakse eskalaatoriga, avanevad imekaunid vaated allolevale Zelena Laguna lahele. 5-korruselises hotellihoones on konditsioneeritud restoran, baar, seif hotelli retseptsioonis (15 kunat/päev), TV-tuba, internetipunkt (30 kunat/tund), wifi hotelli vastuvõtu juures ja baaris (24 kunat/tund), valuutavahetus, konverentsisaal. Lemmikloomi hotelliterritooriumile ei lubata. Parkimine 1 eur päev (makstakse kohapeal). Hotellis on mageda veega bassein (18x8 m; sügavus: 1,75 m) ning lastebassein (4x4 m; sügavus: 0,55 m). Basseini ääres lamamistoolid ja varjud tasuta, kiviklibuses ja kaljuses rannas lisatasu eest. Rannas on dušid, mõned baarid ja restoranid. Väikese liivaribaga rannas ei ole lamamistoole, päevitada sab oma rannalinaga. Hotelli naabruses paiknevas spordikeskuses saab tegeleda erinevate spordialadega alates jalgpallist ja käsipallist tennise ja sukeldumiseni. Hotelli lähedal on ka laste mänguväljak.   Toitlustamine: Hommiku- ja õhtusöök. Õhtusöögi hinna sisse kuulub ka vesi, mahl, vaadiõlu ning valge ja punane lauavein.   Toad: Hotellis on kokku 192 tuba (18-22 m2), kus on konditsioneer, telefon, SAT-TV, külmkapp (lisatasu, 3 eur päev), föön. Pisikeses vannitoas dušinurk. Standardtoad on kas pargipoolsed või merepoolsed. Merepoolsetel tubadel on ka rõdu. Ühte tuppa majutatakse kuni 2 täiskasvanut ja 1 alla 18-aastane laps. Beebivoodi 5 eur päev (makstakse kohapeal).Ühesed toad on suurusega u 14 m2.  Kauneid merevaateid pakkuv hotell Poreèi linnast 5 km kaugusel, rand 200 m hotellist. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Laguna Istra 3
Kauneid merevaateid pakkuv hotell Poreèi linnast 5 km kaugusel, rand 200 m hotellist.
Laguna Istra 3


Aadress: Zelena Laguna, 52440 Poreè

Koduleht: http://lagunaporec.com/hotel-laguna-istra-porec?bs=221

Kuurort: Zelena Laguna, Poreè

 

 

 

Asukoht: Kauneid merevaateid pakkuv hotell paikneb rannast paarisaja meetri kaugusel. Bussipeatus hotellist u 200 m kaugusel. Poreèisse päseb bussi või laevaga umbes iga tunni tagant, minirongiga iga poole tunni tagant. NB! Hotell ei sobi kõrgusevahede ja treppide tõttu liikumisraskustega inimestele

 

Hotellis: Baar, Restoran, Bassein, Parkimine, Internet        

Tubades: Konditsioneer, Föön, Telefon, Televiisor

 

Hotell: Hotelli vastuvõtu juurest, kuhu sõidetakse eskalaatoriga, avanevad imekaunid vaated allolevale Zelena Laguna lahele. 5-korruselises hotellihoones on konditsioneeritud restoran, baar, seif hotelli retseptsioonis (15 kunat/päev), TV-tuba, internetipunkt (30 kunat/tund), wifi hotelli vastuvõtu juures ja baaris (24 kunat/tund), valuutavahetus, konverentsisaal. Lemmikloomi hotelliterritooriumile ei lubata. Parkimine 1 eur päev (makstakse kohapeal).

Hotellis on mageda veega bassein (18x8 m; sügavus: 1,75 m) ning lastebassein (4x4 m; sügavus: 0,55 m). Basseini ääres lamamistoolid ja varjud tasuta, kiviklibuses ja kaljuses rannas lisatasu eest. Rannas on dušid, mõned baarid ja restoranid. Väikese liivaribaga rannas ei ole lamamistoole, päevitada sab oma rannalinaga. Hotelli naabruses paiknevas spordikeskuses saab tegeleda erinevate spordialadega alates jalgpallist ja käsipallist tennise ja sukeldumiseni. Hotelli lähedal on ka laste mänguväljak.

 

Toitlustamine: Hommiku- ja õhtusöök. Õhtusöögi hinna sisse kuulub ka vesi, mahl, vaadiõlu ning valge ja punane lauavein.

 

Toad: Hotellis on kokku 192 tuba (18-22 m2), kus on konditsioneer, telefon, SAT-TV, külmkapp (lisatasu, 3 eur päev), föön. Pisikeses vannitoas dušinurk. Standardtoad on kas pargipoolsed või merepoolsed. Merepoolsetel tubadel on ka rõdu. Ühte tuppa majutatakse kuni 2 täiskasvanut ja 1 alla 18-aastane laps. Beebivoodi 5 eur päev (makstakse kohapeal).Ühesed toad on suurusega u 14 m2. 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Laguna Istra 3 Kauneid merevaateid pakkuv hotell Poreèi linnast 5 km kaugusel, rand 200 m hotellist.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,