Laguna Gran Vista 3

Türkiissinisele merele ja Zelena Laguna lahele vaateid pakkuv hotell Poreèi linnast 5 km kaugusel, rand 200 m hotellist.

Aadress: Zelena Laguna, 52440 Poreè Koduleht: http://lagunaporec.com/hotel-laguna-gran-vista-porec?bs=221 Kuurort: Zelena Laguna, Poreè     Asukoht: Kauneid merevaateid pakkuv hotell paikneb rannast paarisaja meetri kaugusel. Bussipeatus hotellist u 200 m kaugusel. Poreèisse päseb bussi või laevaga umbes iga tunni tagant, minirongiga iga poole tunni tagant.   Hotellis: Üldkonditsioneer, Baar, Restoran, Bassein, Parkimine, Internet, Seif      Tubades: Konditsioneer, Telefon, Televiisor, Külmik   Hotell: Nii nagu ütleb hotelli nimi, pakub hotell hingematvaid vaateid Zelena Laguna lahele ning türkiissinisele merele. 5-korruselises hotellihoones on konditsioneeritud restoran, baar, seif hotelli retseptsioonis (15 kunat/päev), internetipunkt (30 kunat/päev), wifi (24 kunat/tund), valuutavahetus. Videomängud ja piljard lisatasu eest. Lemmikloomi hotelliterritooriumile ei lubata. Parkimine 1 eur päev (makstakse kohapeal).   Hotellis on mageda veega bassein (13,5x7 m; sügavus: 1,45-1,75 m) ning lastebassein (3,8x3,8 m; sügavus: 0,55 m). Basseini ääres lamamistoolid ja varjud tasuta, kiviklibuses ja kaljuses rannas lisatasu eest. Rannas on dušid, mõned baarid ja restoranid. Liivaribaga rannas ei ole lamamistoole, päevitada saab oma rannalinaga. Hotelli naabruses paiknevas spordikeskuses saab tegeleda erinevate spordialadega alates jalgpallist ja käsipallist tennise ja sukeldumiseni. Hotelli lähedal on ka laste mänguväljak.   Toitlustamine: Hommiku- ja õhtusöök. Õhtusöögi hinna sisse kuulub ka vesi, mahl, vaadiõlu ning valge ja punane lauavein.   Toad: Hotellis on kokku 170 tuba (18-22 m2), kus on konditsioneer, telefon, SAT-TV, külmkapp (lisatasu, 3 eur päev), föön. Pisikeses vannitoas dušinurk. Standardtoad on kas pargipoolsed või merepoolsed. Merepoolsetel tubadel on ka rõdu. Ühte tuppa majutatakse kuni 2  täiskasvanut ning 1 kuni 18-aastane laps. Beebivoodi 5 eur päev (makstakse kohapeal).Ühesed toad on suurusega u 14 m2.  Türkiissinisele merele ja Zelena Laguna lahele vaateid pakkuv hotell Poreèi linnast 5 km kaugusel, rand 200 m hotellist. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Laguna Gran Vista 3
Türkiissinisele merele ja Zelena Laguna lahele vaateid pakkuv hotell Poreèi linnast 5 km kaugusel, rand 200 m hotellist.
Laguna Gran Vista 3


Aadress: Zelena Laguna, 52440 Poreè

Koduleht: http://lagunaporec.com/hotel-laguna-gran-vista-porec?bs=221

Kuurort: Zelena Laguna, Poreè

 

 

 

Asukoht: Kauneid merevaateid pakkuv hotell paikneb rannast paarisaja meetri kaugusel. Bussipeatus hotellist u 200 m kaugusel. Poreèisse päseb bussi või laevaga umbes iga tunni tagant, minirongiga iga poole tunni tagant.

 

Hotellis: Üldkonditsioneer, Baar, Restoran, Bassein, Parkimine, Internet, Seif     

Tubades: Konditsioneer, Telefon, Televiisor, Külmik

 

Hotell: Nii nagu ütleb hotelli nimi, pakub hotell hingematvaid vaateid Zelena Laguna lahele ning türkiissinisele merele. 5-korruselises hotellihoones on konditsioneeritud restoran, baar, seif hotelli retseptsioonis (15 kunat/päev), internetipunkt (30 kunat/päev), wifi (24 kunat/tund), valuutavahetus. Videomängud ja piljard lisatasu eest. Lemmikloomi hotelliterritooriumile ei lubata. Parkimine 1 eur päev (makstakse kohapeal).

 

Hotellis on mageda veega bassein (13,5x7 m; sügavus: 1,45-1,75 m) ning lastebassein (3,8x3,8 m; sügavus: 0,55 m). Basseini ääres lamamistoolid ja varjud tasuta, kiviklibuses ja kaljuses rannas lisatasu eest. Rannas on dušid, mõned baarid ja restoranid. Liivaribaga rannas ei ole lamamistoole, päevitada saab oma rannalinaga. Hotelli naabruses paiknevas spordikeskuses saab tegeleda erinevate spordialadega alates jalgpallist ja käsipallist tennise ja sukeldumiseni. Hotelli lähedal on ka laste mänguväljak.

 

Toitlustamine: Hommiku- ja õhtusöök. Õhtusöögi hinna sisse kuulub ka vesi, mahl, vaadiõlu ning valge ja punane lauavein.

 

Toad: Hotellis on kokku 170 tuba (18-22 m2), kus on konditsioneer, telefon, SAT-TV, külmkapp (lisatasu, 3 eur päev), föön. Pisikeses vannitoas dušinurk. Standardtoad on kas pargipoolsed või merepoolsed. Merepoolsetel tubadel on ka rõdu. Ühte tuppa majutatakse kuni 2  täiskasvanut ning 1 kuni 18-aastane laps. Beebivoodi 5 eur päev (makstakse kohapeal).Ühesed toad on suurusega u 14 m2. 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Laguna Gran Vista 3 Türkiissinisele merele ja Zelena Laguna lahele vaateid pakkuv hotell Poreèi linnast 5 km kaugusel, rand 200 m hotellist.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,