Kookosesaar Samui

Metsik troopiline taimestik ja kookosesalud vahelduvad smaragdroheliste riisipõldudega. Saare kõige populaarsemad rannad on Chaveng ja Samui, mis on ka saare ööelu keskused.

Siin on hulgaliselt baare, omapäraseid restorane ja diskoteeke nii bambuskatuste kui ka lihtsalt lahtise taeva all, suveniirilette ja kauplusi. Samui saare peamisteks vaatamisväärsusteks on kaks harukordselt ilusat koske, Hin Lad ja Namuang.  Funi saarel, mida Samuiga seob tamm, asub suur templikompleks Wan Hin Ngu. Hulgaliselt turiste sõidab siia kokku, et näha künka kohal kõrguvat tohutut 12. meetri kõrgust Istuva Budha kuju. Samuil pakutakse turistidele ka kaasakiskuvaid vaatemänge nagu meeldejäävalt naljakad ahvide showd, maotaltsutajate etteasted, kukevõitlus ja ja härjavõitlus. Kindlasti jäävad eredalt meelde ka elevandisõit ja liblikate aed, kus lopsakas troopilises roheluses lendleb ligi sada liiki neid kaunivärvilisi hapraid olendeid. Veealuse maailma huvilised oskavad kindlasti vääriliselt hinnata akvaariumi, milles on esindatud Siiami lahe kirev elustik. Veealuse ilu hindajaid rabavad korallrifide imelised vormid, mille poolest siinne meri nii rikas on.  Samui sobib suurepäraselt igasuguse veespordiga tegelemiseks. Siin on loodud kõik tingimused allveeujumiseks ja jahiks, purjelauaga sõitmiseks ja paralennuks, tennise-, võrk- ja jalgpallimänguks. Teie teenistuses on ka traditsiooniline tai massaa¾, ainulaadsed ravimtaimesaunad ja muud protseduurid, mis annavad võimaluse end uuesti sündinuna tunda. Igaüks, kes siin olnud, mäletab veel kaua siinseid maalilisi kaljusid, helesiniseid laguune ja ebatavaliselt ilusaid randu. Samui on muinasjutusaar, see on teoks saanud unistus. Samui (Kookosesaar) on riigi idarannikust 80 km kaugusel ja Bangkokist 560 km kaugusel asuv suuruselt kolmas Taimaa saar. Saare üldpindala on 247 km², pikkus 25 km ja laius 21  km. Idast läände läbib saart maaliline mäeahelik. Saare põhilise maastiku moodustavad lopsaka metsaga kaetud künkad. Saare rannik, see on rannad, vaiksed abajad ja lahed. Tasandikel laiuvad lopsakad kookospalmisalud, mis lisaks oma ilule on saarerahva peamine tuluallikas.  Metsik troopiline taimestik ja kookosesalud vahelduvad smaragdroheliste riisipõldudega. Saare kõige populaarsemad rannad on Chaveng ja Samui, mis on ka saare ööelu keskused. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Kookosesaar Samui
Metsik troopiline taimestik ja kookosesalud vahelduvad smaragdroheliste riisipõldudega. Saare kõige populaarsemad rannad on Chaveng ja Samui, mis on ka saare ööelu keskused.
Kookosesaar Samui
Siin on hulgaliselt baare, omapäraseid restorane ja diskoteeke nii bambuskatuste kui ka lihtsalt lahtise taeva all, suveniirilette ja kauplusi. Samui saare peamisteks vaatamisväärsusteks on kaks harukordselt ilusat koske, Hin Lad ja Namuang. 

Funi saarel, mida Samuiga seob tamm, asub suur templikompleks Wan Hin Ngu. Hulgaliselt turiste sõidab siia kokku, et näha künka kohal kõrguvat tohutut 12. meetri kõrgust Istuva Budha kuju. Samuil pakutakse turistidele ka kaasakiskuvaid vaatemänge nagu meeldejäävalt naljakad ahvide showd, maotaltsutajate etteasted, kukevõitlus ja ja härjavõitlus. Kindlasti jäävad eredalt meelde ka elevandisõit ja liblikate aed, kus lopsakas troopilises roheluses lendleb ligi sada liiki neid kaunivärvilisi hapraid olendeid. Veealuse maailma huvilised oskavad kindlasti vääriliselt hinnata akvaariumi, milles on esindatud Siiami lahe kirev elustik. Veealuse ilu hindajaid rabavad korallrifide imelised vormid, mille poolest siinne meri nii rikas on. 

Samui sobib suurepäraselt igasuguse veespordiga tegelemiseks. Siin on loodud kõik tingimused allveeujumiseks ja jahiks, purjelauaga sõitmiseks ja paralennuks, tennise-, võrk- ja jalgpallimänguks. Teie teenistuses on ka traditsiooniline tai massaa¾, ainulaadsed ravimtaimesaunad ja muud protseduurid, mis annavad võimaluse end uuesti sündinuna tunda. 
Igaüks, kes siin olnud, mäletab veel kaua siinseid maalilisi kaljusid, helesiniseid laguune ja ebatavaliselt ilusaid randu. Samui on muinasjutusaar, see on teoks saanud unistus.

Samui (Kookosesaar) on riigi idarannikust 80 km kaugusel ja Bangkokist 560 km kaugusel asuv suuruselt kolmas Taimaa saar. Saare üldpindala on 247 km², pikkus 25 km ja laius 21  km. Idast läände läbib saart maaliline mäeahelik. Saare põhilise maastiku moodustavad lopsaka metsaga kaetud künkad. Saare rannik, see on rannad, vaiksed abajad ja lahed. Tasandikel laiuvad lopsakad kookospalmisalud, mis lisaks oma ilule on saarerahva peamine tuluallikas. 
Kookosesaar Samui Metsik troopiline taimestik ja kookosesalud vahelduvad smaragdroheliste riisipõldudega. Saare kõige populaarsemad rannad on Chaveng ja Samui, mis on ka saare ööelu keskused.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,