Eftalia Splash 5

Eftalia hotelliketi 5 tärni hotell asub mere ääres, vaid paarisaja meetri kaugusel Vahemere-äärsest suurimast lõbustuspiirkonnast Eftalia Island. Sobib suurepäraselt perepuhkuseks, paaridele ja väikestele sõpruskondadele.

Eftalia Splash Hotel 5 on ehitatud 2013 a.a ja koosneb 1 peahoonest, mille 290 numbrituba. Hotellirand kiviklune rand asub ca 600 m kaugusel. Perioodiliselt viivad bussid soovijad randa.Rannas on päikesevarjud ja lamamistoolid tasuta, käterätikud väikese tagatisraha eest. Basseinide juures tasuta. Hotelli territooriumil bassein, veepark, Spa keskus( lisatasu) eest. WIfi on väikese lisatasu eest saadaval teatud kohtades, põhiliselt lobbys. Tavatoad on 28 m2 , keskkliimaseade, rõdu, dush, föön, minibaar(ainult veega), seif lisatsu eest. 180  peretuba on 38-50 m2 suurused. Suuremad peretoad on 2 magamistoaga. Hotellil pea- ja ala carte restoran, 7 baari.Toitlustus on kõik hinnas ( AI). Hind sis. hommiku-, lõuna- , õhtusööke, kohalikke jooke. Võivad lisanduda importalkohoolsed joogid jm. lisateenused. Kas ja mis hinnaga on pakkumised, otsustab hotelli administratsioon  Läheduses asub üks suurimad  Vahemere äärseid meelelahutus rannarajoon- lunapargid, veepargid, lugematuid söögikohti igale maitsele ja rahakotile. Tegemist jätkub kõigile nii suurtele kui väikestele. Enne reisi tuleks täpsustada Eftalia Island meelelahutuskeskuse lahtioleku aegu     Eftalia hotelliketi 5 tärni hotell asub mere ääres, vaid paarisaja meetri kaugusel Vahemere-äärsest suurimast lõbustuspiirkonnast Eftalia Island. Sobib suurepäraselt perepuhkuseks, paaridele ja väikestele sõpruskondadele. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Eftalia Splash 5
Eftalia hotelliketi 5 tärni hotell asub mere ääres, vaid paarisaja meetri kaugusel Vahemere-äärsest suurimast lõbustuspiirkonnast Eftalia Island. Sobib suurepäraselt perepuhkuseks, paaridele ja väikestele sõpruskondadele.
Eftalia Splash 5
Eftalia Splash Hotel 5 on ehitatud 2013 a.a ja koosneb 1 peahoonest, mille 290 numbrituba. Hotellirand kiviklune rand asub ca 600 m kaugusel. Perioodiliselt viivad bussid soovijad randa.
Rannas on päikesevarjud ja lamamistoolid tasuta, käterätikud väikese tagatisraha eest. Basseinide juures tasuta.

Hotelli territooriumil bassein, veepark, Spa keskus( lisatasu) eest. WIfi on väikese lisatasu eest saadaval teatud kohtades, põhiliselt lobbys.

Tavatoad on 28 m2 , keskkliimaseade, rõdu, dush, föön, minibaar(ainult veega), seif lisatsu eest. 180  peretuba on 38-50 m2 suurused. Suuremad peretoad on 2 magamistoaga.

Hotellil pea- ja ala carte restoran, 7 baari.
Toitlustus on kõik hinnas ( AI). Hind sis. hommiku-, lõuna- , õhtusööke, kohalikke jooke. Võivad lisanduda importalkohoolsed joogid jm. lisateenused. Kas ja mis hinnaga on pakkumised, otsustab hotelli administratsioon 

Läheduses asub üks suurimad  Vahemere äärseid meelelahutus rannarajoon- lunapargid, veepargid, lugematuid söögikohti igale maitsele ja rahakotile. Tegemist jätkub kõigile nii suurtele kui väikestele. 
Enne reisi tuleks täpsustada Eftalia Island meelelahutuskeskuse lahtioleku aegu


 

 

 


Eftalia Splash 5
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Eftalia Splash 5 Eftalia hotelliketi 5 tärni hotell asub mere ääres, vaid paarisaja meetri kaugusel Vahemere-äärsest suurimast lõbustuspiirkonnast Eftalia Island. Sobib suurepäraselt perepuhkuseks, paaridele ja väikestele sõpruskondadele.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,