Diamore Hotel 3+

Hotell asub Alanya kesklinnas, 200 m kaugusel rannast. 120 km kaugusel Antalya lennujaamast.

Кuurort: Alanya Web: http://www.diamorehotel.com Asukoht: Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, Alanya kesklinnas, 200 m kaugusel rannast. Rand ja basseinid: Hotell asub 200 m kaugusel merest. Avalik liivarand. Rannas: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasulised. Basseini ääres: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta. välibassein ▪ lastebassein Restoranid ja toitlustamine: pearestoran ▪ basseinibaar Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid Majutus: Hotell koosneb ühest 5-korruselisest hoonest. Kokku on 48 tuba. Tubades on: dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (tasuline) ▪ föön. Tube koristatakse iga päev. Territooriumil: valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ jõusaal ▪ kauplus ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪ internetikohvik Lastele: lastebassein Meelelahutus ja sport: Tasuta teenused: jõusaal ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ noolemäng Tasulised teenused: piljard ▪ motoriseeritud veespordialad Oluline teada:Kontrollige hotelli saabumisel tasuliste ja tasuta teenuste nimekirja. Hotellidel on õigus pakutavaid teenuseid muuta, neid võib juurde tulla, aga ka ära jääda. Samuti võib hooaja jooksul muutuda hotelli hinnapoliitika: mis enne oli tasuta, muutub tasuliseks ja vastupidi.  Hooaja alguses ja lõpus (eriti aprillis-mais ja oktoobris-novembris) võib osa teenuseid mitte toimida. Hooaja ametlik algus ja lõpp kõigub aastati pisut, sest see sõltub eelkõige ilmast. Kontrollige infot reisikorraldajalt. Hotell asub Alanya kesklinnas, 200 m kaugusel rannast. 120 km kaugusel Antalya lennujaamast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Diamore Hotel 3+
Hotell asub Alanya kesklinnas, 200 m kaugusel rannast. 120 km kaugusel Antalya lennujaamast.
Diamore Hotel 3+
Diamore Hotel 3+

Кuurort: Alanya

Web: http://www.diamorehotel.com

Asukoht:
Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, Alanya kesklinnas, 200 m kaugusel rannast.

Rand ja basseinid:
Hotell asub 200 m kaugusel merest. Avalik liivarand. Rannas: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasulised. Basseini ääres: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta.
välibassein ▪ lastebassein

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran ▪ basseinibaar
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt)
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid

Majutus:
Hotell koosneb ühest 5-korruselisest hoonest. Kokku on 48 tuba.

Tubades on:
dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (tasuline) ▪ föön.
Tube koristatakse iga päev.

Territooriumil:
valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ jõusaal ▪ kauplus ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪ internetikohvik

Lastele:
lastebassein

Meelelahutus ja sport:
Tasuta teenused:
jõusaal ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ noolemäng
Tasulised teenused:
piljard ▪ motoriseeritud veespordialad

Oluline teada:

Kontrollige hotelli saabumisel tasuliste ja tasuta teenuste nimekirja. Hotellidel on õigus pakutavaid teenuseid muuta, neid võib juurde tulla, aga ka ära jääda. Samuti võib hooaja jooksul muutuda hotelli hinnapoliitika: mis enne oli tasuta, muutub tasuliseks ja vastupidi. 

Hooaja alguses ja lõpus (eriti aprillis-mais ja oktoobris-novembris) võib osa teenuseid mitte toimida. Hooaja ametlik algus ja lõpp kõigub aastati pisut, sest see sõltub eelkõige ilmast. Kontrollige infot reisikorraldajalt.


Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Diamore Hotel 3+ Hotell asub Alanya kesklinnas, 200 m kaugusel rannast. 120 km kaugusel Antalya lennujaamast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,