Atlas Amadil 4

Atlas Amadil asub ranna ääres hotellirajoonis, lühikese jalutuskäigu kaugusel ajaveetmiskohtadest. Agadiri kesklinna saab hõlpsasti taksoga (u 20-30 dh).

Aadress: Chemin Des Dunes, Agadir 80000 Koduleht: http://www.hotelsatlas.com/lang=en&contenu=hotel&cat=4&hot=3 Kuurort: Agadir Keskus: 500 m Rand: u 50 m Hotell: 4-5korruseline hoone asub suures aias. Avarad üldruumid ja aatrium, 24t avatud vastuvõtt, tehnilise varustusega konverentsiruumid, tasuta wifi fuajeepiirkonnas, liftid, valuutavahetus, suveniiripoed, tasuta parkmine, pesupesemisteenus, Rootsi lauaga ja a la carte restoranid, fuajee- ja basseinibaarid, fuajees on õhtuti elav muusika, mis võib kosta ka aatriumi ümbruses olevatesse tubadesse. Tervisekeskuses on sisebassein, iluteenused, massaa¾, auru- ja tavaline saun, jõusaal (kõik teenused on lisatasu eest). Õues on täiskasvanute ja lastebassein, avarad basseiniterrassid, lamamistoolid ja tasuta basseinirätikud, lasteklubi, piljard,  palju aktiivset meelelahutust. Tasuta hotellirand paikneb teisel pool rannapromenaadi.   Hotellis Toas Üldkonditsioneer Konditsioneer 2 restorani Tv 2 baari Telefon Bassein Minikülmik Lastebassein Seif (lisatasu) Toad: Hotellis on 326 tuba. Sissepääs tubadesse lahtistelt galeriirõdudelt. Keskmise suurusega toas on väike istumisnurk, kiviplaatpõrand, rõdu, vannitoas vann, dušš, pesemisvahendid (seep, šampoon), föön. Vaade tubadest ookeanile, aiale, basseinile või hotelliesisele haljasalale. Seifirent lisatasu eest (u 2.50 eur/päev). Tuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 alla 12a laps.   Atlas Amadil asub ranna ääres hotellirajoonis, lühikese jalutuskäigu kaugusel ajaveetmiskohtadest. Agadiri kesklinna saab hõlpsasti taksoga (u 20-30 dh). Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Atlas Amadil 4
Atlas Amadil asub ranna ääres hotellirajoonis, lühikese jalutuskäigu kaugusel ajaveetmiskohtadest. Agadiri kesklinna saab hõlpsasti taksoga (u 20-30 dh).
Atlas Amadil 4Aadress: Chemin Des Dunes, Agadir 80000

Koduleht: http://www.hotelsatlas.com/lang=en&contenu=hotel&cat=4&hot=3

Kuurort: Agadir

Keskus: 500 m

Rand: u 50 m


Hotell: 4-5korruseline hoone asub suures aias. Avarad üldruumid ja aatrium, 24t avatud vastuvõtt, tehnilise varustusega konverentsiruumid, tasuta wifi fuajeepiirkonnas, liftid, valuutavahetus, suveniiripoed, tasuta parkmine, pesupesemisteenus, Rootsi lauaga ja a la carte restoranid, fuajee- ja basseinibaarid, fuajees on õhtuti elav muusika, mis võib kosta ka aatriumi ümbruses olevatesse tubadesse. Tervisekeskuses on sisebassein, iluteenused, massaa¾, auru- ja tavaline saun, jõusaal (kõik teenused on lisatasu eest). Õues on täiskasvanute ja lastebassein, avarad basseiniterrassid, lamamistoolid ja tasuta basseinirätikud, lasteklubi, piljard,  palju aktiivset meelelahutust. Tasuta hotellirand paikneb teisel pool rannapromenaadi.

 

 

Hotellis

Toas

Üldkonditsioneer

Konditsioneer

2 restorani

Tv

2 baari

Telefon

Bassein

Minikülmik

Lastebassein

Seif (lisatasu)


Toad: Hotellis on 326 tuba. Sissepääs tubadesse lahtistelt galeriirõdudelt. Keskmise suurusega toas on väike istumisnurk, kiviplaatpõrand, rõdu, vannitoas vann, dušš, pesemisvahendid (seep, šampoon), föön. Vaade tubadest ookeanile, aiale, basseinile või hotelliesisele haljasalale. Seifirent lisatasu eest (u 2.50 eur/päev).

Tuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 alla 12a laps.

 

 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Atlas Amadil 4 Atlas Amadil asub ranna ääres hotellirajoonis, lühikese jalutuskäigu kaugusel ajaveetmiskohtadest. Agadiri kesklinna saab hõlpsasti taksoga (u 20-30 dh).
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,