Antalya hotellid

Antalya hotellid
Meltem 2
Väga tagasihoidlik linnahotell 5 km kaugusel Antalya keskusest. Avalik rand on 250 m kaugusel teisel pool teed.

Kristal Hotel 3
Tillukese territooriumiga linnahotell mere ääres Konyaalti rannal, 2 km kaugusel Antalya keskusest.

Erdem Hotel 3
Hotell asub 4 km kaugusel Antalya keskusest, mere ääres. Hotell viimati renoveeritud 2008 aastal.

Prima Hotel 3
Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 5 km kaugusel Antalya keskusest ja 8 km merest.

Ramada Plaza Antalya 4
Suurepärane uus äri- ja puhkusehotell Antalya keskuses, mere ääres. Antalya vanalinn on väga lähedal. Luksuslik ja heatasemeline.

Lara Park Boutique Hotel 4
Hotell asub 9 km kaugusel Antalya lennujaamast ja 12 km kaugusel Antalya kesklinnast.

Club Hotel Delfino 4
Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Antalya kesklinnast, mere ääres.

The Corner Park Hotel 4
Hotell asub 20 km kaugusel Antalya lennujaamast, 5 km kaugusel Antalya kesklinnast, 200 m kaugusel rannast.

Limak Lara de Lux Hotel 5
Väga heatasemeline hotell otse mere ääres Lara rannas, 25 km kaugusel Antalya kesklinnast ja 13 km kaugusel Antalya lennujaamast. Sobib kõigile, kes naudivad head puhkust elegantses keskkonnas.

Delphin Palace Hotel 5
Heatasemeline ja populaarne hotell Lara rannas, 15 km kaugusel Antalya kesklinnast. Lennujaam on 10 km kaugusel. Hotelli lähedal on mitu suurt ostukeskust, arvukalt baare ja restorane. Peresõbralik hotell pakub mitmekesist puhkust

Saturn Palace Resort 5
Hotell asub 15 km kaugusel Antalya lennujaamast, 20 km Antalya kesklinnast, mere ääres.

Rixos Downtown 5
Hotell asub 18 km kaugusel Antalya lennujaamast, 1 km kaugusel Antalya kesklinnast ja 3 km rannast.

Hotel Suix Lara 5
Hotell asub 8 km kaugusel Antalya lennujaamast, 300 m kaugusel merest.

Delphin Imperial Hotel 5
Hotell asub 10 km kaugusel Antalya lennujaamast, mere ääres.

Baia Lara Hotel 5
Hotell asub 15 km kaugusel Antalya lennujaamast, 17 km kaugusel Antalya kesklinnast, mere ääres.

IC Hotels Residence 5
Butiikhotell, mis on kujundatud Kagu-Aasia, Indoneesia ja Bali saare stiilis. Majutus on 44 luksuslikus villas. Sobib puhkajatele, kes soovivad nautida tõelist VIP-teenindust ja rahulikku atmosfääri.

Royal Holiday Palace 5
Uhiuus vapustava arhitektuuriga hotell Lara rannal, mis pakub vägagi kõik hinnas teenust.

Rixos Lares Hotel 5
Suurte basseinide ja väga suure pargiga hotell Lara rannal, 10 km kaugusel Antalya kesklinnast. Sobib perepuhkuseks koos lastega.

WOW Kremlin Palace 5
Fantastilise butafoorse arhitektuuriga hotell, mis matkib Moskva Punast väljakut ja Kremlit. Kahtlemata huvitav ja meeleolukas.

WOW Topkapi Palace 5
Hotelli WOW Topkapi Palace'i arhitektuur matkib Istanbulis asuvat Osmanite impeeriumi Topkapi Paleed. Muinasjutu ja reaalsuse põimumine annab puhkusele kahtlemata huvitava lisadimensiooni.

Venezia Palace Resort
Hotell asub uues, kiiresti arenevas kuurordis Aksu - Kundus, 20 km kaugusel Antalya keskusest ja 15 km kaugusel Antalya lennujaamast. Hotellikompleks matkib Veneetsia linna selle kanalite ja lossidega.

Sea Life Resort Hotel & SPA 5
Tagasihoidlik ja väikese territooriumiga 5 tärni hotell Antalyas.

Sherwood Breezes Resort 5
Hotell on stiliseeritud Sherwoodi metsaks muinasjutust Robin Hood. Hotell on väike, mugav, ilus, oskuslikult planeeritud territooriumiga. Soovitatakse rahulikuks puhkuseks lastega.

Titanic Deluxe Beach & Resort 5
Väga hea tasemega, palju kiidetud hotell asub Laras, mere rannas. Hotellil on avar territoorium koos väga suure basseinialaga.

The Marmara Beach Resort 5
Ainulaadne avangardistliku arhitektuuriga hotell Antalyas, loodud prantsuse arhitekti poolt. Hotell koosneb kahest hoonest, selle ümmargune korpus teeb ööpäeva jooksul 360-kraadise pöörde ümber oma telje. Sobib aktiivseks puhkuseks peamiselt noortele, nooruslikele ja lasteta peredele, kes soovivad aega veeta nii rannas kui lärmakas suurlinnas. Linnakeskus jääb mõne kilomeetri kaugusele, hotellil on oma kaljudevaheline väike rannaplatvorm, kust merre pääseb nöörredelist. Äärmiselt huvitav kogemus linnapuhkuseks.

Miracle Resort Hotel 5
Avarate tubade ja hea teenindusega hotell. Palju kiidusõnu on pälvinud spaa-keskus, samuti mitmekesine toiduvalik, eriti mereandide osas. Sobib mitmekesiseks perepuhkuseks, ka koos lastega.

Porto Bello Hotel Resort & SPA 5
Hotell asub Konyaaltis, 6 km kaugusel Antalya kesklinnast ja 20 km kaugusel Antalya lennujaamast. Rand on teisel pool teed. Hea asukoht: hotellist on lihtne ja kiire ühendus Antalya vanalinna ning keskusesse. Väike territoorium, sobib pigem noortele ja ärireisideks.

Royal Wings Hotel 5
Luksuslik, modernse arhitektuuriga hotell, millest paljud kliendid räägivad ülivõrdes. Hotellil on oma pisike lõbustuspark, sobib lastega peredele ja ka kõige nõudlikumatele klientidele.

Kervansaray Lara 5
Kervansaray Lara hotell on ehitatud 2005. aastal. Hotell asub mere ääres, 10 km kaugusel Antalya lennujaamast ja 12 km kaugusel Antalya keskusest. Suur territoorium, hea söök ja teenindus teevad sellest nauditava puhkekoha. Suur kongressikeskus.

Mardan Palace 5
2009 a avatud üliluksuslik, stiilne ja elegantne hotell, mis vaieldamatult sobib väga nõudlikule puhkajale, kelle eelarve võimaldab endale luksust lubada.

Kervansaray Kundu 5
Väga modernse arhitektuuriga hotell, mille välisilmes domineerib klaas ja metall. Kitsas piklik territoorium hotelli ja ranna vahel. Hea toit ja teenindus.

Lares Park Hotel 5
Heatasemeline, hästi planeeritud ja liigendatud territooriumiga hotell, kus leidub palju hubaseid paiku ning nurgakesi. Avarad toad ning mitmekesine animatsiooniprogramm, palju tegevust ka kõige väiksematele. Sobib perepuhkuseks koos lastega.

Lara Beach Hotel 5
Hotell sobib hästi perepuhkuseks, toad on avarad ja mugavad, õhtuti toimuvad huvitavad meelelahutusprogrammid. Hea toitlustuse ja teenindusega uus, kaasaegne hotell, milles tänu heale tasemele on palju korduvkülalisi.

IC Hotels Green Palace 5
Tõeliselt rohelusse uppuva aiaga väga heatasemeline hotell, mis külastajatelt on saanud valdavalt ülikiitvaid hinnanguid. Asub mere rannas 15 km kaugusel Antalya lennujaamast ja 25 km kaugusel Antalya keskusest.

Fame Residence Lara 5
Fame Residence Lara asub 14 km kaugusel lennujaamast, 16 km kaugusel kesklinnast, mere ääres. Ehitatud 2006. aastal, territoorium 55 000 m². Oma kategooria kohta tagasihoidlik, kliendid ei hinda puhtalt 5* hotelliks.

Harrington Park Resort 5
Uus, heatasemeline hotell asub Konyaalti rannal, mida peetakse Antalya piirkonnas üheks kaunimaks. Antalya keskus on vaid 3 km kaugusel.

Hillside SU 5
Avangardistliku interjööriga täiesti eripärane hotell, mis võib tekitada kas vaimustust või ebamugavust. Kõikjal on peegeldust kordavad peeglid. Hotell ei sobi kindlasti neile, kes ei soovi pidevalt enda mitmekordset peegelpilti näha. Paikneb rannas Antalya keskuse läheda. Eriti sobib noortele ja armunutele.

Delphin Diva Premiere 5
Hotell asub Lara rannal, 15 km kaugusel Antalya keskusest. Klassikalise interjööri ja mugavate tubadega hotell, mida ümbritseb nägus ja rohelusse uppuv territoorium. Väga hea teenindus, palju mitmekülgseid võimalusi. Soovitame perepuhkuseks koos lastega.

Dedeman Hotel 5
Hotell asub Antalya lähedal, Lara rannas, 3 km kaugusel Antalya keskusest ja 15 km kaugusel Antalya lennujaamast.

Concorde Deluxe Resort 5
Heatasemeline, hea teenindusega hotell 10 km kaugusel Antalya lennujaamast ja 16 km kaugusel kesklinnast. Hotell asub mere ääres. Kõik hinnas teenus kehtib ööpäevaringselt.

Barut Hotels Lara Resort & SPA 5
Üks Lara piirkonna elegantsemaid ja mugavamaid hotelle, mida kliendid kiidavad ülivõrdes. Hoolitsetud roheline territoorium. Head võimalused luksuslikuks perepuhkuseks. Hotell vastab ka väga nõudliku kliendi vajadustele.

Antalya hotellid
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,