Alaiye Resort Hotel 5

Reisi periood 01.08.-08.08.2017. Algus Tallinnast. Kõik hinnas Hind al. 541EUR. Kestus 7 ööd

Meeldiv hotell Alanyas, mille puhul kliendid kiidavad puhtust, sõbralikku teenindust ja head sööki. Hotelli avaral, 30 000 m² suurusel territooriumil on mitu basseini ja oma veepark. Palju meelelahutust lastele. Rand ja basseinid: Liivarand ▪ 2  välibasseini ▪ lastebassein ▪ sisebassein ▪ veeliumägi 4 liuga. Neile, kes armastavad rahu ja lõõgastust, on olemas nn vaikne bassein, mille äärde lastega peredel pole asja. Oma liivarand asub üle tee, 100 m kaugusel. Rannas on olemas dušikabiinid. Rannavarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätikud on nii rannas kui ka basseini ääres tasuta.  Reisi periood 01.08.-08.08.2017. Algus Tallinnast. Kõik hinnas Hind al. 541EUR. Kestus 7 ööd Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Alaiye Resort Hotel 5
Reisi periood 01.08.-08.08.2017. Algus Tallinnast. Kõik hinnas
Hind al. 541EUR. Kestus 7 ööd
Alaiye Resort Hotel 5


Meeldiv hotell Alanyas, mille puhul kliendid kiidavad puhtust, sõbralikku teenindust ja head sööki. Hotelli avaral, 30 000 m² suurusel territooriumil on mitu basseini ja oma veepark. Palju meelelahutust lastele. 

Rand ja basseinid:
Liivarand ▪ 2  välibasseini ▪ lastebassein ▪ sisebassein ▪ veeliumägi 4 liuga.
Neile, kes armastavad rahu ja lõõgastust, on olemas nn vaikne bassein, mille äärde lastega peredel pole asja.
Oma liivarand asub üle tee, 100 m kaugusel. Rannas on olemas dušikabiinid. Rannavarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätikud on nii rannas kui ka basseini ääres tasuta. 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Alaiye Resort Hotel 5 Reisi periood 01.08.-08.08.2017. Algus Tallinnast. Kõik hinnas Hind al. 541EUR. Kestus 7 ööd
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,