Bluebay Bellevue Vistanova 3

Klientide poolt kiidetud, heatasemeline 3 tärni hotell Magalifi linnas, rannani lühike jalutuskäik. Bassein lasteosaga, madalhooajal õhtune meelelahutus.

Bellevue Vistanova 3 tärni hotell asub Magalufi linna vaikses piirkonnas, lühikese jalutuskäigu kaugusel nii rannast kui linnakeskusest. Pealinnast  on ca. 20 km. ja lennujaamast 30 km. Hotellis on 198 numbrituba- 1-sed, 2-sed ja 3-sed toad. Disainis kohalikku koloriiti, toad avarad,  koristatakse iga päev. Dussiruum. Tubadel terass või rõdu vaatega linnale või merele.Seif lisatasu eest.Hotelli territooriumil on bassein , eraldatud lastealaga, 2 baari, restoran.  Klientide poolt kiidetud, heatasemeline 3 tärni hotell Magalifi linnas, rannani lühike jalutuskäik. Bassein lasteosaga, madalhooajal õhtune meelelahutus. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Bluebay Bellevue Vistanova 3
Klientide poolt kiidetud, heatasemeline 3 tärni hotell Magalifi linnas, rannani lühike jalutuskäik. Bassein lasteosaga, madalhooajal õhtune meelelahutus.
Bluebay Bellevue Vistanova 3
Bellevue Vistanova 3 tärni hotell asub Magalufi linna vaikses piirkonnas, lühikese jalutuskäigu kaugusel nii rannast kui linnakeskusest. Pealinnast  on ca. 20 km. ja lennujaamast 30 km.

Hotellis on 198 numbrituba- 1-sed, 2-sed ja 3-sed toad. Disainis kohalikku koloriiti, toad avarad,  koristatakse iga päev. Dussiruum. Tubadel terass või rõdu vaatega linnale või merele.
Seif lisatasu eest.
Hotelli territooriumil on bassein , eraldatud lastealaga, 2 baari, restoran. 


Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Bluebay Bellevue Vistanova 3 Klientide poolt kiidetud, heatasemeline 3 tärni hotell Magalifi linnas, rannani lühike jalutuskäik. Bassein lasteosaga, madalhooajal õhtune meelelahutus.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,