Blue Sea Arenal Tower3

Vastselt renoveeritud hotell asub Palmases populaarse puhkekoha El Arena keskuses, mererand lühikese jalutuskäigu kaugusel. Hotell asub 10- korruselises majas, 11.korrusel on bassein ja avar päikeseterass baariga.

Blue Sea Arena Tower 3 hotell asub Palmases EL Arena puhkekeskuses, mereni vaid 200m. Hotell on 10- korrulises  hoones. 11.korrusel on bassein, päikeseterass maaliliste vaadetega merele, Palma linnale. Wifi  hotelli  lobby`s.Toitlustus  rootsi lauas al.BB- kuni AI( kõik hinnas kl. 8-23).  152  numbrituba on  heledates toonides puupõrandad, lihtsalt möbleeritud, aga kõik vajalik olemas. Dushiruum, TV, seif, rõdu. Külastajate tagasiside on veidi vastuoluline. Asukohta kiidavad kõik. Sobib paaridele ja sõpruskondadele,  rahulikku puhkust tahtjatele ja peredele tuleks valida teine hotell Vastselt renoveeritud hotell asub Palmases populaarse puhkekoha El Arena keskuses, mererand lühikese jalutuskäigu kaugusel. Hotell asub 10- korruselises majas, 11.korrusel on bassein ja avar päikeseterass baariga. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Blue Sea Arenal Tower3
Vastselt renoveeritud hotell asub Palmases populaarse puhkekoha El Arena keskuses, mererand lühikese jalutuskäigu kaugusel. Hotell asub 10- korruselises majas, 11.korrusel on bassein ja avar päikeseterass baariga.
Blue Sea Arenal Tower3
Blue Sea Arena Tower 3 hotell asub Palmases EL Arena puhkekeskuses, mereni vaid 200m. 
Hotell on 10- korrulises  hoones. 11.korrusel on bassein, päikeseterass maaliliste vaadetega merele, Palma linnale.

Wifi  hotelli  lobby`s.
Toitlustus  rootsi lauas al.BB- kuni AI( kõik hinnas kl. 8-23). 

152  numbrituba on  heledates toonides puupõrandad, lihtsalt möbleeritud, aga kõik vajalik olemas. Dushiruum, TV, seif, rõdu.

Külastajate tagasiside on veidi vastuoluline. Asukohta kiidavad kõik. Sobib paaridele ja sõpruskondadele,  rahulikku puhkust tahtjatele ja peredele tuleks valida teine hotell
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Blue Sea Arenal Tower3 Vastselt renoveeritud hotell asub Palmases populaarse puhkekoha El Arena keskuses, mererand lühikese jalutuskäigu kaugusel. Hotell asub 10- korruselises majas, 11.korrusel on bassein ja avar päikeseterass baariga.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,