Werola Beach Hotel 4

Lihtne 4* hotell Mahmutlaris, mere ääres (rand üle tee), 14 km kaugusel Alanya kesklinnast, 140 km kaugusel Antalya lennujaamast.

Asukoht ja üldiseloomustus:Hotell Werola Beach on ehitatud 1999. aastal ja renoveeritud 2002. aastal.   Rand ja basseinid:Oma liiva- kiviklibuline rand, asub 200 meetri kaugusel hotellist, üle tee. Päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid - tasuta, rannarätikuid ei pakuta. Välibassein.Restoranid ja toitlustamine: Kõik hinnas (AI):  hommikusöök, lõunasöök, pärastlõuna suupiste, õhtusöök - rootsi laud pearestoranis, kohalikud alkoholi- ja karastusjoogid söögi ajal ja baarides kella 10:00-23:00 tasuta.Majutus:Viie-korruselises hotellis on 35 tuba (15  minisviiti, 15 kahetoalist sviiti ja 5 kolmetoalist sviiti).▪ Mini-sviit (3 magamiskohta): üks suur voodi, pehme nurgadiivan, vannituba või dušš WC-ga, individuaalne kliimaseade, SAT-TV, telefon, föön, enamus tube on rõduga, põrandal - vaip või plaat.▪ Kahetoaline sviit (4 magamiskohta): koosneb 2 toast, ülejäänud varustus nagu mini-sviit numbritubades.▪ Kolmetoaline sviit (6 voodikohaga): koosneb 3 toast, 2 vannituba, muud seadmed ja varustus nagu mini-sviit tubades.Tubades on:Vannituba või dušš föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ TV ▪ telefonEnamik tube on rõduga, põrandakate - vaip või plaat.Teenused:Seif vastuvõtus (lisatasu eest) ▪ pesumaja ▪ autorentLastele:Lapsehoidja (soovi korral, tasuline) ▪ lastebasseinMeelelahutus ja sport:Tasuline: Massaa¾ ▪ internet ▪ piljard ▪ lauatennis ▪ veespordialad Lihtne 4* hotell Mahmutlaris, mere ääres (rand üle tee), 14 km kaugusel Alanya kesklinnast, 140 km kaugusel Antalya lennujaamast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Werola Beach Hotel 4
Lihtne 4* hotell Mahmutlaris, mere ääres (rand üle tee), 14 km kaugusel Alanya kesklinnast, 140 km kaugusel Antalya lennujaamast.
Werola Beach Hotel 4
Werola Beach Hotel 4

Asukoht ja üldiseloomustus:

Hotell Werola Beach on ehitatud 1999. aastal ja renoveeritud 2002. aastal. 

 

 


Rand ja basseinid:

Oma liiva- kiviklibuline rand, asub 200 meetri kaugusel hotellist, üle tee. Päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid - tasuta, rannarätikuid ei pakuta. 

Välibassein.


Restoranid ja toitlustamine:

 Kõik hinnas (AI):  hommikusöök, lõunasöök, pärastlõuna suupiste, õhtusöök - rootsi laud pearestoranis, kohalikud alkoholi- ja karastusjoogid söögi ajal ja baarides kella 10:00-23:00 tasuta.


Majutus:

Viie-korruselises hotellis on 35 tuba (15  minisviiti, 15 kahetoalist sviiti ja 5 kolmetoalist sviiti).

▪ Mini-sviit (3 magamiskohta): üks suur voodi, pehme nurgadiivan, vannituba või dušš WC-ga, individuaalne kliimaseade, SAT-TV, telefon, föön, enamus tube on rõduga, põrandal - vaip või plaat.

▪ Kahetoaline sviit (4 magamiskohta): koosneb 2 toast, ülejäänud varustus nagu mini-sviit numbritubades.

▪ Kolmetoaline sviit (6 voodikohaga): koosneb 3 toast, 2 vannituba, muud seadmed ja varustus nagu mini-sviit tubades.


Tubades on:

Vannituba või dušš föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ TV ▪ telefon

Enamik tube on rõduga, põrandakate - vaip või plaat.


Teenused:

Seif vastuvõtus (lisatasu eest) ▪ pesumaja ▪ autorent


Lastele:

Lapsehoidja (soovi korral, tasuline) ▪ lastebassein


Meelelahutus ja sport:


Tasuline:

 Massaa¾ ▪ internet ▪ piljard ▪ lauatennis ▪ veespordialad

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Werola Beach Hotel 4 Lihtne 4* hotell Mahmutlaris, mere ääres (rand üle tee), 14 km kaugusel Alanya kesklinnast, 140 km kaugusel Antalya lennujaamast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,