Viking Star Hotel 5*

Heatasemeline hotell asub 45 km kaugusel Antalya lennujaamast, Kemeri kesklinnas. Rand jalutuskäigu kaugusel. Territooriumil välisbassein ja soojendusega sisebassein.

Viking Star 5 tärni hotell asub Kemer kesklinnas,  mõnusa jalutuskäigu kaugusel mererannast. Soovi korral  võib kasutada tasuta bussi hotellist randa. Hotelli territoorium on paraja suurusega, kompaktne ja hästi hooldatud. Eriti hästi sobib hotell puhkamiseks kevad- ja sügiskuudel. Hind on väga soodne ja kui ilma pilvitab, linnamelu on kohe kõrval. Hotellis välisbassein ja soojendusega sisebassein.Lisaks lastele ka liumägi.Muide, peredele hulgas on hotell väga populaarne. Teenindus sõbralik ja kliendipõhine. Kõik hinnas toitlustus vastab 5 tärni tingimustele. Oma kiviliivarand asub 600 m kaugusel hotellist. Tasuta transfeerbuss randa. Rannavarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini juures. Restoranid ja toitlustamine:Pearestoran ▪ a la carte restoran ▪ inglise pubi ▪ 3 baari ▪ disko Kõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid klaasi kaupa kella 23:00-ni.Lisatasu eest: importalkohol ▪ värskelt pressitud mahlad ▪ pudelites/purkides serveeritavad joogid ▪ joogid diskos ▪ minibaari täitmine ▪ erikohvid Majutus:Hotellis on kokku 196 tuba:▪ 184 standard tuba (neist 12 ühendatud tuba). Pindala 25 m2▪ 8 peretuba, pindala 35 m2▪ 4 tuba erivajadustega inimestele, pindala 45 m2 Tubades on:Dušš ▪ föön ▪ üldkliimaseade ▪ SAT-TV ▪ plasma-televiisor ▪ telefon ▪rõdu ▪ minibaar (tasuline)▪ seif (lisatasu eest) ▪ põrandal vaipkate ▪ internet24 h toateenindus (tasuline) Tripadvisori karmid kriitikud on hinnanud hotelliteenuseid tubli neljaga 5-st Heatasemeline hotell asub 45 km kaugusel Antalya lennujaamast, Kemeri kesklinnas. Rand jalutuskäigu kaugusel. Territooriumil välisbassein ja soojendusega sisebassein. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Viking Star Hotel 5*
Heatasemeline hotell asub 45 km kaugusel Antalya lennujaamast, Kemeri kesklinnas. Rand jalutuskäigu kaugusel. Territooriumil välisbassein ja soojendusega sisebassein.
Viking Star Hotel 5*
Viking Star 5 tärni hotell asub Kemer kesklinnas,  mõnusa jalutuskäigu kaugusel mererannast. Soovi korral  võib kasutada tasuta bussi hotellist randa. 
Hotelli territoorium on paraja suurusega, kompaktne ja hästi hooldatud. 
Eriti hästi sobib hotell puhkamiseks kevad- ja sügiskuudel. Hind on väga soodne ja kui ilma pilvitab, linnamelu on kohe kõrval. 
Hotellis välisbassein ja soojendusega sisebassein.Lisaks lastele ka liumägi.
Muide, peredele hulgas on hotell väga populaarne. Teenindus sõbralik ja kliendipõhine. Kõik hinnas toitlustus vastab 5 tärni tingimustele.

Oma kiviliivarand asub 600 m kaugusel hotellist. Tasuta transfeerbuss randa. Rannavarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini juures.

Restoranid ja toitlustamine:
Pearestoran ▪ a la carte restoran ▪ inglise pubi ▪ 3 baari ▪ disko

Kõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid klaasi kaupa kella 23:00-ni.
Lisatasu eest: importalkohol ▪ värskelt pressitud mahlad ▪ pudelites/purkides serveeritavad joogid ▪ joogid diskos ▪ minibaari täitmine ▪ erikohvid

Majutus:
Hotellis on kokku 196 tuba:
▪ 184 standard tuba (neist 12 ühendatud tuba). Pindala 25 m2
▪ 8 peretuba, pindala 35 m2
▪ 4 tuba erivajadustega inimestele, pindala 45 m2

Tubades on:
Dušš ▪ föön ▪ üldkliimaseade ▪ SAT-TV ▪ plasma-televiisor ▪ telefon ▪rõdu ▪ minibaar (tasuline)▪ seif (lisatasu eest) ▪ põrandal vaipkate ▪ internet
24 h toateenindus (tasuline)

Tripadvisori karmid kriitikud on hinnanud hotelliteenuseid tubli neljaga 5-st
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Viking Star Hotel 5* Heatasemeline hotell asub 45 km kaugusel Antalya lennujaamast, Kemeri kesklinnas. Rand jalutuskäigu kaugusel. Territooriumil välisbassein ja soojendusega sisebassein.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,