Viking Star 5

Väga hea linnahotell Kemeri kesklinnas. Hotellirand asub ca. 600 m kaugusel, sinna viib tasuta transfeerbuss.

Viking Star 5 on väga hea linnahotell Kemeri kesklinnas. Hotellirand asub ca. 600 m kaugusel, sinna viib tasuta transfeerbuss.Hotellil nii välisbassein kui sisebassein. Toad on vähe avaramad ca. 25 m2,  Väga hea linnahotell Kemeri kesklinnas. Hotellirand asub ca. 600 m kaugusel, sinna viib tasuta transfeerbuss. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Viking Star 5
Väga hea linnahotell Kemeri kesklinnas. Hotellirand asub ca. 600 m kaugusel, sinna viib tasuta transfeerbuss.
Viking Star 5
Viking Star 5 on väga hea linnahotell Kemeri kesklinnas. Hotellirand asub ca. 600 m kaugusel, sinna viib tasuta transfeerbuss.
Hotellil nii välisbassein kui sisebassein. Toad on vähe avaramad ca. 25 m2, 
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Viking Star 5 Väga hea linnahotell Kemeri kesklinnas. Hotellirand asub ca. 600 m kaugusel, sinna viib tasuta transfeerbuss.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,