Viisavabalt Peterburi kas üheks või kolmeks päev

Viisavabalt Peterburi kas üheks või kolmeks päevaks. Mida uut on Helsingis ja Stockholmis? Valik on Teie!

Nüüd on võimalik reisida St.Peter Line laevadega viisavabalt Tallinnast Peterburi! Alustades kruiisi  Tallinnast,  saab Peterburis viibida 1 päeva, aga samas külastada nii Helsingit kui Stockholmi.Kui on soovi kauem Peterburis olla, siis sobib kruiisi variant, mis algab Helsingist ( Tallinn- Peterburg- Helsinki või  Helsinki- Peterburi- Helsinki). Laevapilet Helsingisse tuleb osta lisatasu eest. Vajalik teada:-reisidokument on pass, mis peab olema kehtiv väh. 6 kuud pärast reisi lõppu. -viisavabadus ei kehti autoga reisijale.-Viisavabalt Peterburis viibimine( max. 3 päeva ja 2 ööd) eeldab , et minek ja tulek on St. PeterLine laevadega. - Viisata reisijal tuleb osta kohustustulik transfeer - City Bus bussipilet, mis võimaldab reisijal Peterburis viibimise ajal (laeva saabumise/väljumise päevadel) kasutada City Bus busse liikumiseks sadama ja kesklinna vahel. Buss sõidab vastavalt sõidugraafikule sadamast kesklinna ja tagasi ning väljuda võib soovitud peatuses. Marsruut:1. Sadam, V.O.,1, Morskoy Slavy square 2. Sokos Vasilievsky 3. Sokos Palace Brige 4. Iisaku väljak5. Sadam Laevafirmal on õigus ette teatamata tõsta piletite hindu. Juba ostetud või broneeritud piletite hindu ei muudeta.   Viisavabalt Peterburi kas üheks või kolmeks päevaks. Mida uut on Helsingis ja Stockholmis? Valik on Teie! Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Viisavabalt Peterburi kas üheks või kolmeks päevaks. Mida uut on Helsingis ja Stockholmis? Valik on Teie!
Viisavabalt  Peterburi  kas üheks või kolmeks päev

Nüüd on võimalik reisida St.Peter Line laevadega viisavabalt Tallinnast Peterburi!

Alustades kruiisi  Tallinnast,  saab Peterburis viibida 1 päeva, aga samas külastada nii Helsingit kui Stockholmi.

Kui on soovi kauem Peterburis olla, siis sobib kruiisi variant, mis algab Helsingist ( Tallinn- Peterburg- Helsinki või  Helsinki- Peterburi- Helsinki). Laevapilet Helsingisse tuleb osta lisatasu eest.


Vajalik teada:

-reisidokument on pass, mis peab olema kehtiv väh. 6 kuud pärast reisi lõppu. 

-viisavabadus ei kehti autoga reisijale.

-Viisavabalt Peterburis viibimine( max. 3 päeva ja 2 ööd) eeldab , et minek ja tulek on St. PeterLine laevadega. 

- Viisata reisijal tuleb osta kohustustulik transfeer - City Bus bussipilet, mis võimaldab reisijal Peterburis viibimise ajal (laeva saabumise/väljumise päevadel) kasutada City Bus busse liikumiseks sadama ja kesklinna vahel.


Buss sõidab vastavalt sõidugraafikule sadamast kesklinna ja tagasi ning väljuda võib soovitud peatuses.

 

Marsruut:

1. Sadam, V.O.,1, Morskoy Slavy square
2. Sokos Vasilievsky
3. Sokos Palace Brige
4. Iisaku väljak

5. Sadam

 

Laevafirmal on õigus ette teatamata tõsta piletite hindu. Juba ostetud või broneeritud piletite hindu ei muudeta.

 

 

Viisavabalt  Peterburi  kas üheks või kolmeks päev
Viisavabalt Peterburi kas üheks või kolmeks päev Viisavabalt Peterburi kas üheks või kolmeks päevaks. Mida uut on Helsingis ja Stockholmis? Valik on Teie!
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,