Ulusoy Aspendos Hotel 3+

Hotell asub Avsallaris, 100 km Antalya lennujaamast ja 22 km kaugusel Alanyast.

Koduleht: www.aspendoshotel.com    Asukoht ja üldiseloomustus:Avara territooriumiga sümpaatne hotell Avsallaris, mere ääres. Hotellihooned mere suunas avatud kaarena, ranna ja hoonete vahel on nägus park ja bassein.Rand ja basseinid:Hotellil on oma liivarand, mille pikkus on 200 m. Päikesevarjud ja lamamistoolid on rannas tasuta, madratsite eest tuleb maksta. Rannarätikuid ei ole. Basseini ääres on päikesevarjud ja lamamistoolid tasuta, madratsid tasulised.Suur välisbassein ▪ veeliumäedRestoranid ja toitlustamine:Restoran ▪ 4 baariKõik hinnas toimib kell 10:00 - 23:00. Hinnas on hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid, snäkkbaaris pakutav, kohalikud alkohoolsed ja karastusjoogid. Lastele on restoranis lastemenüü.Majutus:Kokku 194 standardtuba pindalaga 20 m². Tuppa mahub maksimaalselt 3 täiskasvanut.Tubades on:  Dušš ▪ föön ▪  üldkliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minikülmkapp ▪ seif (tasuline, vastuvõtus) ▪ rõduTube koristatakse iga päev, voodipesu vahetatakse 3 korda nädalas.Teenused:Arstikabinet (2 tundi päevas) ▪ pesula ▪ kauplus ▪ valuutavahetusLastele:Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi (4-12-aastastele lastele)Meelelahutus ja sport:Tasuta:Aeroobika ▪ show-programm (6 korda nädalas) ▪ diskoteek (4 korda nädalas, 23:00-01:00) ▪ rannavõrkpall ▪ korvpall ▪ 2 tenniseväljakut (päeval) ▪ lauatennis ▪ noolemängTasuline: Massaa¾ ▪ tennisereketide ja pallide laenutus ▪ veesport  Hotell asub Avsallaris, 100 km Antalya lennujaamast ja 22 km kaugusel Alanyast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Ulusoy Aspendos Hotel 3+
Hotell asub Avsallaris, 100 km Antalya lennujaamast ja 22 km kaugusel Alanyast.
Ulusoy Aspendos Hotel 3+
Ulusoy Aspendos Hotel 3+

Kodulehtwww.aspendoshotel.com

 

 

 

 


Asukoht ja üldiseloomustus:

Avara territooriumiga sümpaatne hotell Avsallaris, mere ääres. Hotellihooned mere suunas avatud kaarena, ranna ja hoonete vahel on nägus park ja bassein.


Rand ja basseinid:

Hotellil on oma liivarand, mille pikkus on 200 m. Päikesevarjud ja lamamistoolid on rannas tasuta, madratsite eest tuleb maksta. Rannarätikuid ei ole. Basseini ääres on päikesevarjud ja lamamistoolid tasuta, madratsid tasulised.

Suur välisbassein ▪ veeliumäed


Restoranid ja toitlustamine:

Restoran ▪ 4 baari

Kõik hinnas toimib kell 10:00 - 23:00. Hinnas on hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid, snäkkbaaris pakutav, kohalikud alkohoolsed ja karastusjoogid. Lastele on restoranis lastemenüü.


Majutus:

Kokku 194 standardtuba pindalaga 20 m². Tuppa mahub maksimaalselt 3 täiskasvanut.


Tubades on: 

 Dušš ▪ föön ▪  üldkliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minikülmkapp ▪ seif (tasuline, vastuvõtus) ▪ rõdu

Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetatakse 3 korda nädalas.


Teenused:

Arstikabinet (2 tundi päevas) ▪ pesula ▪ kauplus ▪ valuutavahetus


Lastele:

Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi (4-12-aastastele lastele)


Meelelahutus ja sport:


Tasuta:

Aeroobika ▪ show-programm (6 korda nädalas) ▪ diskoteek (4 korda nädalas, 23:00-01:00) ▪ rannavõrkpall ▪ korvpall ▪ 2 tenniseväljakut (päeval) ▪ lauatennis ▪ noolemäng

Tasuline: 

Massaa¾ ▪ tennisereketide ja pallide laenutus ▪ veesport 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Ulusoy Aspendos Hotel 3+ Hotell asub Avsallaris, 100 km Antalya lennujaamast ja 22 km kaugusel Alanyast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,