Turkmen Hotel 3

Väike lihtne hotell Obagel’i külas, 4 km kaugusel Alanya keskusest, 120 km kaugusel Antalya rahvusvahelisest lennujaamast.

Üldiseloomustus ja asukoht:Sümpaatne, lihtne hotell, mis on ehitatud 1996 ja renoveeritud 2003. aastal. Territoorium on väike, üldpind vaid 3000 ruutmeetrit. Rand ja basseinid:Hotell asub rannas, mere ja hotelli vahel on tee, randa saab läbi tunneli. Hotellil on oma liiva - kiviklibuline rand, rannajoone pikkus - 85 m. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on rannas tasulised.Bassein ▪ veeliumägiRestoranid ja toitlustamine: Restorani välisterrassiga ▪ baarKõik hinnas: 3 söögikorda päevas, kohalikud alkohoolsed ja karastusjoogid.Majutus:Hotellis on 165 tuba, sealhulgas 136 standardtuba, 20 peretuba ja 9 sviiti.Tubades on:TV ( vene keelsete kanalitega) ▪ konditsioneer ▪ minibaar (tasuline) ▪ dušš või vann ▪ föön ▪ telefon ▪ rõduPõrandakate: keraamiline plaatTeenused:Ilusalong ▪ arstiabi ▪ seif vastuvõtuletis (tasuline) ▪ kauplusLastele:Lastebassein ▪ lastetoolid restoranisMeelelahutus ja sport:Tasuta: Lauatennis ▪ võrkpall ▪ rannavõrkpall ▪ meelelahutusprogrammTasuline:Piljard ▪ saun ▪ hammam (Türgi saun) ▪ massaa¾ Väike lihtne hotell Obagel’i külas, 4 km kaugusel Alanya keskusest, 120 km kaugusel Antalya rahvusvahelisest lennujaamast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Turkmen Hotel 3
Väike lihtne hotell Obagel’i külas, 4 km kaugusel Alanya keskusest, 120 km kaugusel Antalya rahvusvahelisest lennujaamast.
Turkmen Hotel 3
Turkmen Hotel 3

Üldiseloomustus ja asukoht:

Sümpaatne, lihtne hotell, mis on ehitatud 1996 ja renoveeritud 2003. aastal. Territoorium on väike, üldpind vaid 3000 ruutmeetrit. 


Rand ja basseinid:

Hotell asub rannas, mere ja hotelli vahel on tee, randa saab läbi tunneli. Hotellil on oma liiva - kiviklibuline rand, rannajoone pikkus - 85 m. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on rannas tasulised.

Bassein ▪ veeliumägi


Restoranid ja toitlustamine: 

Restorani välisterrassiga ▪ baar

Kõik hinnas: 3 söögikorda päevas, kohalikud alkohoolsed ja karastusjoogid.


Majutus:

Hotellis on 165 tuba, sealhulgas 136 standardtuba, 20 peretuba ja 9 sviiti.


Tubades on:

TV ( vene keelsete kanalitega) ▪ konditsioneer ▪ minibaar (tasuline) ▪ dušš või vann ▪ föön ▪ telefon ▪ rõdu

Põrandakate: keraamiline plaat


Teenused:

Ilusalong ▪ arstiabi ▪ seif vastuvõtuletis (tasuline) ▪ kauplus


Lastele:

Lastebassein ▪ lastetoolid restoranis


Meelelahutus ja sport:


Tasuta:

 Lauatennis ▪ võrkpall ▪ rannavõrkpall ▪ meelelahutusprogramm

Tasuline:

Piljard ▪ saun ▪ hammam (Türgi saun) ▪ massaa¾

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Turkmen Hotel 3 Väike lihtne hotell Obagel’i külas, 4 km kaugusel Alanya keskusest, 120 km kaugusel Antalya rahvusvahelisest lennujaamast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,