Temiz Hotel 3

Väike linnahotell Alanya südames. Kesklinn, sadam ja ostukeskused on käe-jala ulatuses. Sobib noortele, kes tahavad palju aega linnamelus veeta. Rannad on pisut rohkem kui poole kilomeetri kaugusel.

Koduleht: http://temizotel.com.tr/alanyatemizotel/?QeryParentID=&Lang=41Asukoht ja üldiseloomustus:Hotell asub Alanya südames - lähedal asuvad baarid, kauplused ja sadam, kust saab minna meresõidule. Tagasihoidlik hotell, mis sobib puhkuseks noortele ja nooremeelsetele, kellele meeldib pidutseda. Hotelli kostub linnamelu, kuid see ei sega puhkust. Kliendid kiidavad hotelli sõbralikku atmosfääri ja vastutulelikku personali. Rand ja basseinid:Hotell on enam-vähem võrdsel kaugusel kummastki Alanya linnarannast: Kleopatrast ja Keykubadist. Rannad asuvad umbes 600 meetri kaugusel hotellist. Olemas väike välibassein.Toitlustamine:Hommikusöögid (BB)Pearestoran ▪ lobbibaarMajutus:Hotellis on 32 tuba. Tuppa mahub maksimaalselt kuni 3 inimest. Toad on väikesed, kuid puhtad ja hea vaatega. Temiz türgi keeles tähendabki "puhas". Tubades on:Vann või dušš ▪ föön ▪ rõdu ▪ televiisor ▪ telefon ▪ konditsioneer ▪ WiFi ▪ minibaar (lisatasu eest)Teenused:Valuutavahetus ▪ keemiline puhastusMeelelahutus ja sport:Tasuta:Saun ▪ noolemäng ▪ lauatennisTasuline:Massaa¾ Väike linnahotell Alanya südames. Kesklinn, sadam ja ostukeskused on käe-jala ulatuses. Sobib noortele, kes tahavad palju aega linnamelus veeta. Rannad on pisut rohkem kui poole kilomeetri kaugusel. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Temiz Hotel 3
Väike linnahotell Alanya südames. Kesklinn, sadam ja ostukeskused on käe-jala ulatuses. Sobib noortele, kes tahavad palju aega linnamelus veeta. Rannad on pisut rohkem kui poole kilomeetri kaugusel.
Temiz Hotel 3
Temiz Hotel 3

Kodulehthttp://temizotel.com.tr/alanyatemizotel/?QeryParentID=&Lang=41

Asukoht ja üldiseloomustus:

Hotell asub Alanya südames - lähedal asuvad baarid, kauplused ja sadam, kust saab minna meresõidule. Tagasihoidlik hotell, mis sobib puhkuseks noortele ja nooremeelsetele, kellele meeldib pidutseda. Hotelli kostub linnamelu, kuid see ei sega puhkust. Kliendid kiidavad hotelli sõbralikku atmosfääri ja vastutulelikku personali. 


Rand ja basseinid:
Hotell on enam-vähem võrdsel kaugusel kummastki Alanya linnarannast: Kleopatrast ja Keykubadist. Rannad asuvad umbes 600 meetri kaugusel hotellist. Olemas väike välibassein.

Toitlustamine:
Hommikusöögid (BB)

Pearestoran ▪ lobbibaar

Majutus:
Hotellis on 32 tuba. Tuppa mahub maksimaalselt kuni 3 inimest. Toad on väikesed, kuid puhtad ja hea vaatega. Temiz türgi keeles tähendabki "puhas". 


Tubades on:
Vann või dušš ▪ föön ▪ rõdu ▪ televiisor ▪ telefon ▪ konditsioneer ▪ WiFi ▪ minibaar (lisatasu eest)


Teenused:
Valuutavahetus ▪ keemiline puhastus

Meelelahutus ja sport:

Tasuta:
Saun ▪ noolemäng ▪ lauatennis
Tasuline:
Massaa¾

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Temiz Hotel 3 Väike linnahotell Alanya südames. Kesklinn, sadam ja ostukeskused on käe-jala ulatuses. Sobib noortele, kes tahavad palju aega linnamelus veeta. Rannad on pisut rohkem kui poole kilomeetri kaugusel.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,