TURTLE ON THE BEACH 5*

Heal tasemel 4* hotell Kovalam piirkonnas. Hotelli rand on lühikese jalutuskäigu kaugusel.Oma rannaterritoorium (avalikus rannas). Hotellis on välisbassein.

Hind al.  1642 €  / 12 ööd/ reisija kohta majutusega 2-ses toas. Hinnas hommikusöögid Koduleht: http://www.turtleonthebeach.com Asukoht ja üldiseloomustus: Heal tasemel 4* hotell Kovalam piirkonnas. Hotell pakub  SPA teenuseid. Hotelli rand on lühikese jalutuskäigu kaugusel. Rand ja basseinid: Oma rannaterritoorium (avalikus rannas). Hotellis on välisbassein. Restoranid ja toitlustamine: Hommikusöögid (BB) -Catamaran – pearestoran -Library Lounge&Café -Rumours a la carte restoran Majutus: Hotellis on on 44 tuba. Kõiki tube on võimalik broneerida TWIN või DBL (DBL King Size) voodiga. Toas: rõdu ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ föön ▪ Wi-Fi ▪ seif ▪ minibaar ▪ vannituba Teenused: seif ▪ autorent ▪  parkla ▪ pesumaja ja keemiline puhastus ▪ internet ▪ ärikeksus ▪ Ayurveda keskus ▪ SPA-keskus ▪ valuutavahetus Meelelahutus ja sport: Ayurveda keskus ▪ SPA-keksus ▪ jõusaal Heal tasemel 4* hotell Kovalam piirkonnas. Hotelli rand on lühikese jalutuskäigu kaugusel.Oma rannaterritoorium (avalikus rannas). Hotellis on välisbassein. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
TURTLE ON THE BEACH 5*
Heal tasemel 4* hotell Kovalam piirkonnas. Hotelli rand on lühikese jalutuskäigu kaugusel.Oma rannaterritoorium (avalikus rannas). Hotellis on välisbassein.

TURTLE ON THE BEACH 5*
TURTLE ON THE BEACH 5*

Hind al.  1642 €  / 12 ööd/ reisija kohta majutusega 2-ses toas. Hinnas hommikusöögid


Koduleht: http://www.turtleonthebeach.com


Asukoht ja üldiseloomustus:
Heal tasemel 4* hotell Kovalam piirkonnas. Hotell pakub  SPA teenuseid. Hotelli rand on lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Rand ja basseinid:
Oma rannaterritoorium (avalikus rannas). Hotellis on välisbassein.

Restoranid ja toitlustamine:
Hommikusöögid (BB)
-Catamaran – pearestoran
-Library Lounge&Café
-Rumours a la carte restoran

Majutus:
Hotellis on on 44 tuba. Kõiki tube on võimalik broneerida TWIN või DBL (DBL King Size) voodiga.

Toas:
rõdu ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ föön ▪ Wi-Fi ▪ seif ▪ minibaar ▪ vannituba

Teenused:
seif ▪ autorent ▪  parkla ▪ pesumaja ja keemiline puhastus ▪ internet ▪ ärikeksus ▪ Ayurveda keskus ▪ SPA-keskus ▪ valuutavahetus

Meelelahutus ja sport:
Ayurveda keskus ▪ SPA-keksus ▪ jõusaal

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
TURTLE ON THE BEACH 5* Heal tasemel 4* hotell Kovalam piirkonnas. Hotelli rand on lühikese jalutuskäigu kaugusel.Oma rannaterritoorium (avalikus rannas). Hotellis on välisbassein.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,