THE TRAVANCORE HERITAGE 4*

Travancore Heritage on mereäärne hotell, mis asub kauni Chowara kuurortis, 23 km kaugusel Trivandrumi keskusest. Alla rannale viib lift.

Hind al. 1458 €  / 12 ööd /reisija majutusega 2-ses toas, hinnas hommikusöögid. Koduleht: http://www.thetravancoreheritage.com/  Asukoht ja üldiseloomustus: Travancore Heritage on mereäärne hotell, mille kuuehektarilisel ala kasvavad lopsakad kookospalmid. Hotell asub kauni Chowara kuurortis, 23 km kaugusel Trivandrumi keskusest. Alla rannale viib lift. Hotelli eesmärgiks on võluda klienti aastatetaguse, traditsionaalse, kohaliku ja suurejoonelise arhitektuuriga. Rand ja basseinid: Mõnus liivarand asub kohe hotelli kõrval. Hotellil on avarad looduslikust graniidist tehtud basseinid. Restoranid ja toitlustamine: Hommikusöögid (BB) -Ocean Grill – rookatusega kalarestoran, mis asub rannasalu ning mere vahelisel alal, seal saab nautida mereande ning õrna merebriisi hellitust. -Ayurveda Restoran – selles restoranis saab maitsta Ayurveda toitu. -Pearestoran – siin serveeritakse külalistele hommiku-, lõuna- ja õhtusööke. Restoran pakub eri rahvuste kööke kuid põhirõhk on kalal ning mereandidel. Majutus: -Beach Grove Room – kõige moodsamad, avarad basseisi- ja merevaatega toad. Asuvad rannas, kaljupanda jalamil. Kõigil tubadel on rõdu. -Heritage Home Room -Heritage Premium Room Kõiki tube on võimalik broneerida TWIN või DBL (DBL King Size) voodiga. Toas: minibaar ▪ konditsioneer ▪ tee ja kohvi valmistamise võimalus ▪ föön ▪ telefon ▪ TV ▪ WIFI Teenused: autorent ▪  parkla ▪ pesumaja ja keemiline puhastus ▪ internet ▪ konverentsiruum ▪ Ayurveda keskus ▪ raamatukogu Meelelahutus ja sport: Ayurveda keskus ▪ male Travancore Heritage on mereäärne hotell, mis asub kauni Chowara kuurortis, 23 km kaugusel Trivandrumi keskusest. Alla rannale viib lift. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
THE TRAVANCORE HERITAGE 4*
Travancore Heritage on mereäärne hotell, mis asub kauni Chowara kuurortis, 23 km kaugusel Trivandrumi keskusest. Alla rannale viib lift.
THE TRAVANCORE HERITAGE 4*
THE TRAVANCORE HERITAGE 4*

Hind al. 1458   / 12 ööd /reisija majutusega 2-ses toas, hinnas hommikusöögid.

Koduleht: http://www.thetravancoreheritage.com/ 


Asukoht ja üldiseloomustus:
Travancore Heritage on mereäärne hotell, mille kuuehektarilisel ala kasvavad lopsakad kookospalmid. Hotell asub kauni Chowara kuurortis, 23 km kaugusel Trivandrumi keskusest. Alla rannale viib lift. Hotelli eesmärgiks on võluda klienti aastatetaguse, traditsionaalse, kohaliku ja suurejoonelise arhitektuuriga.

Rand ja basseinid:
Mõnus liivarand asub kohe hotelli kõrval. Hotellil on avarad looduslikust graniidist tehtud basseinid.

Restoranid ja toitlustamine:
Hommikusöögid (BB)
-Ocean Grill – rookatusega kalarestoran, mis asub rannasalu ning mere vahelisel alal, seal saab nautida mereande ning õrna merebriisi hellitust.
-Ayurveda Restoran – selles restoranis saab maitsta Ayurveda toitu.
-Pearestoran – siin serveeritakse külalistele hommiku-, lõuna- ja õhtusööke. Restoran pakub eri rahvuste kööke kuid põhirõhk on kalal ning mereandidel.

Majutus:
-Beach Grove Room – kõige moodsamad, avarad basseisi- ja merevaatega toad. Asuvad rannas, kaljupanda jalamil. Kõigil tubadel on rõdu.
-Heritage Home Room
-Heritage Premium Room
Kõiki tube on võimalik broneerida TWIN või DBL (DBL King Size) voodiga.

Toas:
minibaar ▪ konditsioneer ▪ tee ja kohvi valmistamise võimalus ▪ föön ▪ telefon ▪ TV ▪ WIFI

Teenused:
autorent ▪  parkla ▪ pesumaja ja keemiline puhastus ▪ internet ▪ konverentsiruum ▪ Ayurveda keskus ▪ raamatukogu

Meelelahutus ja sport:
Ayurveda keskus ▪ male

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
THE TRAVANCORE HERITAGE 4* Travancore Heritage on mereäärne hotell, mis asub kauni Chowara kuurortis, 23 km kaugusel Trivandrumi keskusest. Alla rannale viib lift.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,