Sunset Beach Hotel 5

Hotell asub 5 km kaugusel Alanyast ja 125 km kaugusel Antalya lennujaamast, mere ääres. Oma tärnide kohta tagasihoidlik.

Koduleht: www.sunsetbeachhotel.com.trAsukoht ja üldiseloomustus:4- korruseline hotell asub mere ääres, 5 km kaugusel Alanyast ja 125 km kaugusel Antalya lennujaamast. Hotell avati 1996 a, seda on renoveeritud. Tagasihoidlik 5* hotell.Rand ja basseinid:Oma liiva-kivikliburand ▪ 2 välibasseini ▪ 2 lastebasseini ▪ sisebassein ▪ veepark. Basseini juures ja rannas on päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätikud tasuta.Restoranid ja toitlustamine: Kõik hinnas (AI):Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid pearestoranis ▪ hiline hommikusöök ▪ teejoomine ▪ hiline õhtusöök (supp) ▪ kohalikud alkohoolsed ja karastusjoogid.Välirestoran ▪ siserestoran ▪ 5 baariOlemas ka dieet- ja lastemenüü.Majutus:Kokku on 229 tuba, neist 75% on mere-ja basseinivaatega ja 25% vaatega mägedele.• 207 standardtuba (24 m²), neist 2 tuba puuetega inimestele, 20 ühendatud tuba. Mahub kuni 3 inimest.• 16 kahetoalist sviiti (38 m²). Mahutab 3 täiskasvanut ja 2 last.• 4 nn tornituba (24 m²)Tubades on:Vann või dušš ▪ föön ▪ keskkliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ seif (tasuline) ▪ rõduTubade põrandad on 85% ulatuses kaetud vaipkattega. Toateenindus 24h (tasuline).Teenused:Arstikabinet ▪ parkla ▪ juuksur ▪ ilusalong ▪ keemiline puhastus (tasuline) ▪ poed ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ konverentsisaal ▪ internet (Wi-Fi).Lastele:Mänguväljak ▪ 2 lastebasseini ▪ lastemenüü (rootsi laud) ▪ lasteklubi (4-12- aastastele) ▪ lapsehoidja (tasuline).Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused:Saun ▪ türgi saun (kehakoorimine tasuline) ▪ mullivann ▪ jõusaal ▪ piljard ▪ 2 tenniseväljakut (valgustus tasuline) ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ võrkpall ▪ korvpall ▪ kino ▪ aeroobika ▪ veeliumäed ▪ meelelahutusprogrammid Tasulised teenused:Massaa¾ ▪ tennisereketid ja pallid ▪ tervisekeskus ▪ veespordialad ▪ sukeldumiskeskus Hotell asub 5 km kaugusel Alanyast ja 125 km kaugusel Antalya lennujaamast, mere ääres. Oma tärnide kohta tagasihoidlik. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Sunset Beach Hotel 5
Hotell asub 5 km kaugusel Alanyast ja 125 km kaugusel Antalya lennujaamast, mere ääres. Oma tärnide kohta tagasihoidlik.
Sunset Beach Hotel 5
Sunset Beach Hotel 5

Kodulehtwww.sunsetbeachhotel.com.tr


Asukoht ja üldiseloomustus:
4- korruseline hotell asub mere ääres, 5 km kaugusel Alanyast ja 125 km kaugusel Antalya lennujaamast. Hotell avati 1996 a, seda on renoveeritud. Tagasihoidlik 5* hotell.

Rand ja basseinid:
Oma liiva-kivikliburand ▪ 2 välibasseini ▪ 2 lastebasseini ▪ sisebassein ▪ veepark. 
Basseini juures ja rannas on päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätikud tasuta.

Restoranid ja toitlustamine:

 
Kõik hinnas (AI):
Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid pearestoranis ▪ hiline hommikusöök ▪ teejoomine ▪ hiline õhtusöök (supp) ▪ kohalikud alkohoolsed ja karastusjoogid.

Välirestoran ▪ siserestoran ▪ 5 baari
Olemas ka dieet- ja lastemenüü.

Majutus:
Kokku on 229 tuba, neist 75% on mere-ja basseinivaatega ja 25% vaatega mägedele.
• 207 standardtuba (24 m²), neist 2 tuba puuetega inimestele, 20 ühendatud tuba. Mahub kuni 3 inimest.
• 16 kahetoalist sviiti (38 m²). Mahutab 3 täiskasvanut ja 2 last.
• 4 nn tornituba (24 m²)

Tubades on:
Vann või dušš ▪ föön ▪ keskkliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ seif (tasuline) ▪ rõdu
Tubade põrandad on 85% ulatuses kaetud vaipkattega. Toateenindus 24h (tasuline).


Teenused:
Arstikabinet ▪ parkla ▪ juuksur ▪ ilusalong ▪ keemiline puhastus (tasuline) ▪ poed ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ konverentsisaal ▪ internet (Wi-Fi).

Lastele:
Mänguväljak ▪ 2 lastebasseini ▪ lastemenüü (rootsi laud) ▪ lasteklubi (4-12- aastastele) ▪ lapsehoidja (tasuline).

Meelelahutus ja sport:

Tasuta teenused:
Saun ▪ türgi saun (kehakoorimine tasuline) ▪ mullivann ▪ jõusaal ▪ piljard ▪ 2 tenniseväljakut (valgustus tasuline) ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ võrkpall ▪ korvpall ▪ kino ▪ aeroobika ▪ veeliumäed ▪ meelelahutusprogrammid 
Tasulised teenused:
Massaa¾ ▪ tennisereketid ja pallid ▪ tervisekeskus ▪ veespordialad ▪ sukeldumiskeskus

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Sunset Beach Hotel 5 Hotell asub 5 km kaugusel Alanyast ja 125 km kaugusel Antalya lennujaamast, mere ääres. Oma tärnide kohta tagasihoidlik.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,