Sunrise Holidays 5

Heatasemeline hotell mere ääres vaid 500 m kaugusel Hurghada keskusest. Kliendid kiidavad toitlustust, teenindust ja meelelahutustiimi.

Koduleht: www.sunrisehotels-egypt.com NB! Hotell sobib eelkõige noorematele inimestele, kes armastavad aktiivset puhkust, kuna hotellil on reegel, et alla 16-a lapsi broneerida ei saa.Asukoht ja üldiseloomustus:Heatasemeline hotell mere ääres vaid 500 m kaugusel Hurghada keskusest. 1997. aastal avatud ja 2005. aastal renoveeritud hotell Hurghada keskuse vahetus läheduses. Hurghada lennujaam: 5 kmSakkala keskus: 500mRand ja basseinid: Liivarand korallrahu läheduses, oma laguun, kus on turvaline ujuda. Lamamistoolid, madratsid, päikesevarjud ja rannarätikud tasuta nii rannas kui basseinide ääres.2 basseini (soojenduseta)Restoranid ja toitlustamine: Kõik hinnas (AI): hommiku,- lõuna- j õhtusöögid rootsi laulas ▪ suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid klaasi kaupa baaride lahtioleku ajal ▪ kohv, tee3 restorani rootsi lauaga ▪ Vahemere köögiga menüürestoran ▪ 5 baaari ▪ diskoMajutus:Hotellis on 384 tuba.• standardtoad: 28 m2, mahub kuni 3 inimest. Olemas ühendatud toad. • peretoad: 40,8 m2, magamistuba ja elutuba kahe diivanvoodiga, prantsuse rõdu• peresviidid: 63 m2, magamistuba ja elutuba kahe diivanvoodiga, kööginur, rõdu (ainult merevaatega tubades)• superior toad: 35 m2, merevaade, suur rõdu või terrass• deluxe toad (superior deluxe double): 38 m2, merevaade, suur rõdu või terrass. Toas: rõdu või terrass (ainult merevaatega tubades) ▪ konditsioneer ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuta vesi) ▪ föönPõrand keraamiliste plaatidega. Tube koristatakse ja voodipesu vahetatakse iga päev.Teenused:rahavahetus ▪ takso tellimine ▪ parkla ▪ internetikohvik (tasuline) ▪ kauplused ▪ pesumaja ja keemiline puhastus ▪ juuksur ▪ arstikabinet ▪ 2 konverentsisaali (65 ja 360 kohta) ▪ seifid vastuvõtus (tasuta)Meelelahutus ja sport:aeroobika ▪ vesiaeroobika ▪ rannavõrkpall ▪ noolemäng ▪ lauatennis ▪ jõusaal ▪ show-programmid ▪ elav muusika ▪ ööklubi ▪ 
saun ▪ massaa¾ ▪ aurusaun ▪ squash ▪ piljard ▪ kaamelisõit ▪ sukeldumiskursused Heatasemeline hotell mere ääres vaid 500 m kaugusel Hurghada keskusest. Kliendid kiidavad toitlustust, teenindust ja meelelahutustiimi. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Sunrise Holidays 5
Heatasemeline hotell mere ääres vaid 500 m kaugusel Hurghada keskusest. Kliendid kiidavad toitlustust, teenindust ja meelelahutustiimi.
Sunrise Holidays 5
Sunrise Holidays 5
Koduleht: www.sunrisehotels-egypt.com

NB! Hotell sobib eelkõige noorematele inimestele, kes armastavad aktiivset puhkust, kuna hotellil on reegel, et alla 16-a lapsi broneerida ei saa.

Asukoht ja üldiseloomustus:
Heatasemeline hotell mere ääres vaid 500 m kaugusel Hurghada keskusest. 1997. aastal avatud ja 2005. aastal renoveeritud hotell Hurghada keskuse vahetus läheduses. 
Hurghada lennujaam: 5 km
Sakkala keskus: 500m

Rand ja basseinid: 
Liivarand korallrahu läheduses, oma laguun, kus on turvaline ujuda. Lamamistoolid, madratsid, päikesevarjud ja rannarätikud tasuta nii rannas kui basseinide ääres.
2 basseini (soojenduseta)

Restoranid ja toitlustamine: 
Kõik hinnas (AI): hommiku,- lõuna- j õhtusöögid rootsi laulas ▪ suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid klaasi kaupa baaride lahtioleku ajal ▪ kohv, tee
3 restorani rootsi lauaga ▪ Vahemere köögiga menüürestoran ▪ 5 baaari ▪ disko

Majutus:
Hotellis on 384 tuba.
• standardtoad: 28 m2, mahub kuni 3 inimest. Olemas ühendatud toad. 
• peretoad: 40,8 m2, magamistuba ja elutuba kahe diivanvoodiga, prantsuse rõdu
• peresviidid: 63 m2, magamistuba ja elutuba kahe diivanvoodiga, kööginur, rõdu (ainult merevaatega tubades)
• superior toad: 35 m2, merevaade, suur rõdu või terrass
• deluxe toad (superior deluxe double): 38 m2, merevaade, suur rõdu või terrass. 

Toas: 
rõdu või terrass (ainult merevaatega tubades) ▪ konditsioneer ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuta vesi) ▪ föön
Põrand keraamiliste plaatidega. Tube koristatakse ja voodipesu vahetatakse iga päev.

Teenused:
rahavahetus ▪ takso tellimine ▪ parkla ▪ internetikohvik (tasuline) ▪ kauplused ▪ pesumaja ja keemiline puhastus ▪ juuksur ▪ arstikabinet ▪ 2 konverentsisaali (65 ja 360 kohta) ▪ seifid vastuvõtus (tasuta)

Meelelahutus ja sport:
aeroobika ▪ vesiaeroobika ▪ rannavõrkpall ▪ noolemäng ▪ lauatennis ▪ jõusaal ▪ show-programmid ▪ elav muusika ▪ ööklubi ▪ 
saun ▪ massaa¾ ▪ aurusaun ▪ squash ▪ piljard ▪ kaamelisõit ▪ sukeldumiskursused
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Sunrise Holidays 5 Heatasemeline hotell mere ääres vaid 500 m kaugusel Hurghada keskusest. Kliendid kiidavad toitlustust, teenindust ja meelelahutustiimi.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,