Sharjah Grand Hotel 4*

See neljatärnihotell asub Sharjah's ranna ääres vaatega Pärsia lahele ning seal on tenniseväljak, massaa¾iteenused ja suur veeliumäega välibassein.

Hotelli Sharjah Grand tubadel on rõdu kauni vaatega merele või Sharjah'le. Tubades on satelliittelevisioon ja minibaar. Hotelli Sharjah Grand luksuslike mugavuste hulka kuuluvad jõusaal ja mullivann. Lastele on kohapeal mänguväljak. Meena restoranis serveeritakse hommiku-, lõuna- ja õhtusööki nii Rootsi laua stiilis kui ka à la carte. Külastajatel on võimalus nautida elavat muusikat ja teemaõhtuid. Hubane kohvik La Terrace kostitab teid värskendavate suupistete ja värskete puuviljakokteilidega. Ööpäev läbi avatud vastuvõtu töötajad jagavad hea meelega teavet ümbruskonna ja hotelli autorenditeenuse kohta. Hotell asub Dubai ja Sharjah rahvusvahelistest lennujaamadest vaid 8 km kaugusel ning kohapeal pakutakse lennujaama transporditeenust. ÕuealaVälibasseinTegevusedPrivaatne rand, Spordisaal, Laste mänguväljak, Piljard, RaamatukoguToit & jookRestoran (à la carte), Restoran (Rootsi laud)InternetWiFi-ühendus on saadaval terves hotellis ja maksab AED 20 tund.WiFi-ühendus on saadaval terves hotellis ja maksab AED 80 24 tunni eest.ParkimineTasuta! Tasuta privaatne parkimine on võimalik kohapeal (eelnev broneerimine ei ole vajalik).TeenusedÖöpäevaringne vastuvõtt, Toateenindus, Koosolekuruum/banketisaal, Ärikeskus, Lapsehoidmisteenus, Ilusalong, Valuutavahetus, Suveniiri-/kingitustepood, Kingapuhastus, Turismiinfopunkt , Faks/Paljundusmasin, Concierge-teenus, Transporditeenus (tasuta)ÜldineToad mittesuitsetajatele, Toad/vahendid erivajadustega külalistele, Lift, Seif, Hotellis asuvad poed, Konditsioneer, Suitsetamiseks ettenähtud kohad See neljatärnihotell asub Sharjah's ranna ääres vaatega Pärsia lahele ning seal on tenniseväljak, massaa¾iteenused ja suur veeliumäega välibassein. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Sharjah Grand Hotel 4*
See neljatärnihotell asub Sharjah's ranna ääres vaatega Pärsia lahele ning seal on tenniseväljak, massaa¾iteenused ja suur veeliumäega välibassein.
Sharjah Grand Hotel 4*
Hotelli Sharjah Grand tubadel on rõdu kauni vaatega merele või Sharjah'le. Tubades on satelliittelevisioon ja minibaar. Hotelli Sharjah Grand luksuslike mugavuste hulka kuuluvad jõusaal ja mullivann. Lastele on kohapeal mänguväljak. Meena restoranis serveeritakse hommiku-, lõuna- ja õhtusööki nii Rootsi laua stiilis kui ka à la carte. Külastajatel on võimalus nautida elavat muusikat ja teemaõhtuid. Hubane kohvik La Terrace kostitab teid värskendavate suupistete ja värskete puuviljakokteilidega. Ööpäev läbi avatud vastuvõtu töötajad jagavad hea meelega teavet ümbruskonna ja hotelli autorenditeenuse kohta. Hotell asub Dubai ja Sharjah rahvusvahelistest lennujaamadest vaid 8 km kaugusel ning kohapeal pakutakse lennujaama transporditeenust.
Õueala
Välibassein
Tegevused
Privaatne rand, Spordisaal, Laste mänguväljak, Piljard, Raamatukogu
Toit & jook
Restoran (à la carte), Restoran (Rootsi laud)
Internet
WiFi-ühendus on saadaval terves hotellis ja maksab AED 20 tund.
WiFi-ühendus on saadaval terves hotellis ja maksab AED 80 24 tunni eest.
Parkimine
Tasuta! Tasuta privaatne parkimine on võimalik kohapeal (eelnev broneerimine ei ole vajalik).
Teenused
Ööpäevaringne vastuvõtt, Toateenindus, Koosolekuruum/banketisaal, Ärikeskus, Lapsehoidmisteenus, Ilusalong, Valuutavahetus, Suveniiri-/kingitustepood, Kingapuhastus, Turismiinfopunkt , Faks/Paljundusmasin, Concierge-teenus, Transporditeenus (tasuta)
Üldine
Toad mittesuitsetajatele, Toad/vahendid erivajadustega külalistele, Lift, Seif, Hotellis asuvad poed, Konditsioneer, Suitsetamiseks ettenähtud kohad
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Sharjah Grand Hotel 4* See neljatärnihotell asub Sharjah's ranna ääres vaatega Pärsia lahele ning seal on tenniseväljak, massaa¾iteenused ja suur veeliumäega välibassein.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,