Sentido Letoonia Golf Resort 5

Elegantne rannahotell asub 35 km. Antalya lennujaamast ja 3 km. Beleki keskusest. Sobib suurepäraselt perepuhkuseks ja aktiivselt eluviisi harrastavatele reisijatele.

Sentido Letoonia Golf Resort 5 avati  1997.a., 2014-2015 põhjalikult renoveeritud.  Koosneb peahoonest ja villadest. Kokku 445 numbrituba.Hooldatud suur territoorium, kaunis 50 meetri pikkune puidust kaarsild viib otse mereni liivaranda.  Tasuta WI-FI kogu hotelli-alal. 5 basseini,millest 1 on 1400 m2 suur. Lastele eraldi basseiniaiad veeliumägedega. Nii basseinide  ääres kui ka mererannas päikesevarjud, lamamistoolid ja rannarätikud tasuta. Oma sisebassein suure saunakompleksiga.  184 tavatuba 25 m², keskkliimaseade, rõdu, dušš, föön, hommikumantlid, toasussid,  minibaar, seif. 128 Standard Bungalow: ~25 m², keskkliimaseade, rõdu, dušš, föön, hommikumantlid, toasussid,  minibaar, seif.  24 Family Bungalow: ~55 m², kaks tuba, keskkliimaseade, rõdu, kaks vannituba, föön, toasussid,  minibaar, seif.  22 Hotel Family: ~64 m², kaks magamistuba, elutuba, köök, keskkliimaseade, rõdu, vann, föön, toasussid,  minibaar, seif.  Toitlustus vägagi kõik hinnas( UAI). Hiline hommikusöök kuni keskpoäevani, pärastlõuna snäkid. Kohalikud ja mõned importjoogid hinna sees. Elegantne rannahotell asub 35 km. Antalya lennujaamast ja 3 km. Beleki keskusest. Sobib suurepäraselt perepuhkuseks ja aktiivselt eluviisi harrastavatele reisijatele. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Sentido Letoonia Golf Resort 5
Elegantne rannahotell asub 35 km. Antalya lennujaamast ja 3 km. Beleki keskusest. Sobib suurepäraselt perepuhkuseks ja aktiivselt eluviisi harrastavatele reisijatele.
Sentido Letoonia Golf  Resort 5
Sentido Letoonia Golf Resort 5 avati  1997.a., 2014-2015 põhjalikult renoveeritud.  Koosneb peahoonest ja villadest. Kokku 445 numbrituba.
Hooldatud suur territoorium, kaunis 50 meetri pikkune puidust kaarsild viib otse mereni liivaranda.  Tasuta WI-FI kogu hotelli-alal.

5 basseini,millest 1 on 1400 m2 suur. Lastele eraldi basseiniaiad veeliumägedega. Nii basseinide  ääres kui ka mererannas päikesevarjud, lamamistoolid ja rannarätikud tasuta.

Oma sisebassein suure saunakompleksiga.
 

184 tavatuba 25 m², keskkliimaseade, rõdu, dušš, föön, hommikumantlid,
toasussid,  minibaar, seif.

128 Standard Bungalow: ~25 m², keskkliimaseade, rõdu, dušš, föön, hommikumantlid, toasussid,  minibaar, seif.

 24 Family Bungalow: ~55 m², kaks tuba, keskkliimaseade, rõdu, kaks vannituba, föön, toasussid,  minibaar, seif.

 22 Hotel Family: ~64 m², kaks magamistuba, elutuba, köök, keskkliimaseade, rõdu, vann, föön, toasussid,  minibaar, seif. 

Toitlustus vägagi kõik hinnas( UAI). Hiline hommikusöök kuni keskpoäevani, pärastlõuna snäkid. Kohalikud ja mõned importjoogid hinna sees.


Sentido Letoonia Golf  Resort 5
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Sentido Letoonia Golf Resort 5 Elegantne rannahotell asub 35 km. Antalya lennujaamast ja 3 km. Beleki keskusest. Sobib suurepäraselt perepuhkuseks ja aktiivselt eluviisi harrastavatele reisijatele.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,