Sea Life Resort Hotel & SPA 5

Tagasihoidlik ja väikese territooriumiga 5 tärni hotell Antalyas.

Koduleht: www.sealifehotel.comAsukoht ja üldiseloomustus:Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 4 km kaugusel Antalya kesklinnast, mere ääres. Renoveeritud 2005. aastal. Väga väikese territooriumiga hotell. Palju kliente SRÜ riikidest. Meri on teisel pool elava liiklusega teed. Rand ja basseinid:Oma rand puudub. Linnarand on umbes 100 m kaugusel, teisel pool teed. Rannas: rannavarjud, lamamistoolid ja madratsid - tasulised. Basseini juures: rannavarjud, lamamistoolid ja madratsid – tasuta.2 välibasseini ▪ sisebasseinRestoranid ja toitlustamine:Võib valida kahe toiduplaani vahel:  AI - kõik hinnas või UAI - vägagi kõik hinnasPearestoran ▪ a la carte restoran ▪ katusebaar ▪ basseinibaar (10:00-24:00) ▪ lobby-baar ▪ * rannabaar (10:00-17:00)Majutus:Hotellis on kokku 240 tuba, sealhulgas 145 standardtuba, 80 peretuba, 8 sviiti, 2 juuniorsviiti, 3 tuba puuetega inimestele ja 1 kuningsviit.Tubades on:Dušš/vann ▪ föön ▪ üldkliimaseade ▪ SAT-TV ▪ telefon ▪ minibaar ▪ rõdu ▪ seif (lisatasu eest)Teenused:Juuksur ▪ spaa ▪ poed ▪ internet ▪ konverentsisaalid ▪ autorent ▪ ilusalongLastele :Lastebassein ▪ mini-klubiMeelelahutused ja sport:Tasuta teenused:Jõusaal ▪ lauatennis ▪ elav muusika ▪ aeroobika ▪ meelelahutusprogrammid ▪ diskoteekTasulised teenused:Piljard ▪ massaa¾ ▪ spaa ▪ saun ▪ türgi saun Tagasihoidlik ja väikese territooriumiga 5 tärni hotell Antalyas. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Sea Life Resort Hotel & SPA 5
Tagasihoidlik ja väikese territooriumiga 5 tärni hotell Antalyas.
Sea Life Resort Hotel & SPA 5
Sea Life Resort Hotel & SPA 5

Koduleht: www.sealifehotel.com


Asukoht ja üldiseloomustus:

Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 4 km kaugusel Antalya kesklinnast, mere ääres. Renoveeritud 2005. aastal. Väga väikese territooriumiga hotell. Palju kliente SRÜ riikidest. Meri on teisel pool elava liiklusega teed. 


Rand ja basseinid:

Oma rand puudub. Linnarand on umbes 100 m kaugusel, teisel pool teed. Rannas: rannavarjud, lamamistoolid ja madratsid - tasulised. Basseini juures: rannavarjud, lamamistoolid ja madratsid – tasuta.

2 välibasseini ▪ sisebassein

Restoranid ja toitlustamine:
Võib valida kahe toiduplaani vahel:  AI - kõik hinnas või UAI - vägagi kõik hinnas

Pearestoran ▪ a la carte restoran ▪ katusebaar ▪ basseinibaar (10:00-24:00) ▪ lobby-baar ▪ * rannabaar (10:00-17:00)


Majutus:

Hotellis on kokku 240 tuba, sealhulgas 145 standardtuba, 80 peretuba, 8 sviiti, 2 juuniorsviiti, 3 tuba puuetega inimestele ja 1 kuningsviit.


Tubades on:

Dušš/vann ▪ föön ▪ üldkliimaseade ▪ SAT-TV ▪ telefon ▪ minibaar ▪ rõdu ▪ seif (lisatasu eest)


Teenused:

Juuksur ▪ spaa ▪ poed ▪ internet ▪ konverentsisaalid ▪ autorent ▪ ilusalong


Lastele :
Lastebassein ▪ mini-klubi


Meelelahutused ja sport:


Tasuta teenused:

Jõusaal ▪ lauatennis ▪ elav muusika ▪ aeroobika ▪ meelelahutusprogrammid ▪ diskoteek
Tasulised teenused:
Piljard ▪ massaa¾ ▪ spaa ▪ saun ▪ türgi saun

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Sea Life Resort Hotel & SPA 5 Tagasihoidlik ja väikese territooriumiga 5 tärni hotell Antalyas.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,