STOCKHOLM- PÕHJAMAADE VENEETSIA
Stockholm on Põhjamaade suurlinn, kaasaaegse disaini, rahvusvaheliste trendide ja rikkaliku ajalooga Rootsi Kuningriigi pealinn.

Linna 70 muuseumi, arvukad galeriid, restoranid, butiigid ja kaubamajad pakuvad külastajale kultuuri nii hingele kui kehale.Gamla Stani( vanalinna) tänavatel võite tunda end ümbritsetuna ajaloost ja soetada väikestest poekestest nii antiiki, kunsti, suveniire kui ka käsitööd.


1
.päev. Koguneme kl. 16.30 Tallinna Reisisadama  D-terminaali. Kell 18.00 väljub Tallinki BALTIC QUEEN  Stockholmi. Ööbimine  B-4 kajutites. 

2. päev. Lisatasu eest hommikusöök.  Kell 10.00 saabumine Stockholmi Värtahamneni sadamasse. Jalgsi linnaekskursioon Stockholmis, kuningaloss, auvahtkonna vahetus. Kuningliku varakambri külastus.Juba umbes 500 aastat on kuningalossis asuvas kuninglikus relvakambris (Livrustkammaren) hoitud esemeid, mis kunagi kuulusid Rootsi monarhiale ja on seotud ajaloosündmustega. Vasa muuseumi külastus. Vasa on maailma ainuke säilinud 17. sajandi laev. Kuna 95 protsenti laeva originaalosadest ja sadadest puitskulptuurornamentidest on säilinud, kujutab Vasa endast unikaalset kunstiväärtust ja ühte maailma populaarsematest turismisihtmärkidest. Laeva eksponeeritakse selleks spetsiaalselt Stockholmi ehitatud muuseumis. Vasa filmi võib jälgida kuueteistkümnes keeles. Stockholmi tasub külastada ka üksnes Vasa pärast.Vaba aeg.Kell 17.45  väljub laev Värtahamneni sadamast Tallinna. Ööbimine samas B 4-stes kajutites. 

3. päev Hommikul kell 10.00 saabume Tallinna D-terminaali
 .


Hind :  770 EEK.
Hinnas: laevaülesõit majutusega B4-kajutites Tallinn-Stockholm-Tallinn. Ühepäeva Stockholmi linnapilet, reisisaatja teenused, linnaekskursioon,  programmijärgsed muuseumide külastus.

Lisatasu eest
:
Tervisekindlustus 53 EEKHommikusöök laevas hind:  94 EEK ( väljaost enne reisi)Õhtusöök laevas 235 EEK ( väljaost enne reisi)