SOMATHEERAM AYURVEDIC RESORT 3*

Hotell asub 8 km kaugusel Kovalam keskusest ning 20 km kaugusel lennujaamast. Somatheeram hotell on maailmas esimene Ayurveda resort, mis pakub oma külalistele Ayurveda hoolitsusi ja SPA protseduure.

Hind al.  1488 €  / 12 ööd /reisija majutusega 2-ses toas. Hinnas hommikusöögid Koduleht: http://www.somatheeram.in  Asukoht ja üldiseloomustus: Hotell asub 8 km kaugusel Kovalam keskusest ning 20 km kaugusel lennujaamast. Somatheeram hotell on maailmas esimene Ayurveda resort, mis pakub oma külalistele Ayurveda hoolitsusi ja SPA protseduure. Huvilised saavad osa võtta yoga tundidest. Hotellis on jõusaal, oma rand, välisbassein. Rand ja basseinid: Hotell asub 100m kaugusel Chowara rannast ▪ välisbassein Restoran ja toitlustamine: Hommikusöögid (BB) Hotelli pearestoran pakub traditsioonilist Ayurveda taimetoitu. Restoranis on saadaval ka tavaline A’la Carte menüü. Majutus: Hotellis on 89 tuba. Kõiki tube on võimalik broneerida TWIN või DBL (DBL King Size) voodiga. Kõik toad on bungalow tüüpi toad: -Standard Room -Garden Cottage -Special Cottage -Kerala House Standard -Kerala House Deluxe (A/C) -Kerala Deluxe Suite (A/C) Teenused: seif ▪ internet ▪ Ayurveda keskus ▪ valuutavahetus Meelelahutus ja sport: Ayurveda keskus ▪ jõusaal ▪ rannavõrkpall Hotell asub 8 km kaugusel Kovalam keskusest ning 20 km kaugusel lennujaamast. Somatheeram hotell on maailmas esimene Ayurveda resort, mis pakub oma külalistele Ayurveda hoolitsusi ja SPA protseduure. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
SOMATHEERAM AYURVEDIC RESORT 3*
Hotell asub 8 km kaugusel Kovalam keskusest ning 20 km kaugusel lennujaamast. Somatheeram hotell on maailmas esimene Ayurveda resort, mis pakub oma külalistele Ayurveda hoolitsusi ja SPA protseduure.
SOMATHEERAM AYURVEDIC RESORT 3*
SOMATHEERAM AYURVEDIC RESORT 3*

Hind al.  1488 €  / 12 ööd /reisija majutusega 2-ses toas. Hinnas hommikusöögid

Koduleht: http://www.somatheeram.in 


Asukoht ja üldiseloomustus:
Hotell asub 8 km kaugusel Kovalam keskusest ning 20 km kaugusel lennujaamast. Somatheeram hotell on maailmas esimene Ayurveda resort, mis pakub oma külalistele Ayurveda hoolitsusi ja SPA protseduure. Huvilised saavad osa võtta yoga tundidest. Hotellis on jõusaal, oma rand, välisbassein.

Rand ja basseinid:
Hotell asub 100m kaugusel Chowara rannast
▪ välisbassein

Restoran ja toitlustamine:
Hommikusöögid (BB)
Hotelli pearestoran pakub traditsioonilist Ayurveda taimetoitu. Restoranis on saadaval ka tavaline A’la Carte menüü.

Majutus:
Hotellis on 89 tuba. Kõiki tube on võimalik broneerida TWIN või DBL (DBL King Size) voodiga. Kõik toad on bungalow tüüpi toad:
-Standard Room
-Garden Cottage
-Special Cottage
-Kerala House Standard
-Kerala House Deluxe (A/C)
-Kerala Deluxe Suite (A/C)

Teenused:
seif ▪ internet ▪ Ayurveda keskus ▪ valuutavahetus

Meelelahutus ja sport:
Ayurveda keskus ▪ jõusaal ▪ rannavõrkpall

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
SOMATHEERAM AYURVEDIC RESORT 3* Hotell asub 8 km kaugusel Kovalam keskusest ning 20 km kaugusel lennujaamast. Somatheeram hotell on maailmas esimene Ayurveda resort, mis pakub oma külalistele Ayurveda hoolitsusi ja SPA protseduure.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,