Reymar 3

Hotell asub peatänaval, Santa Susanna ja Costa de Maresme kuurortite piiril. Rand üle tee ja raudteejaamad lähedal. Tagasihoidlik, aga puhas ja väga meeldiva teenindusega.

Reymar 3 tärni hotell Malgrat de Mari kuurordis, peatänava ääres, ilus mererand otse üle tee. Lennujaamast Gironast on ca. 40 km. ja Barcelonasse pääseb mugavalt nii Santa Susanna kui  Malgrati raudteejaamast. Hotellis on 210 hotellituba- DBL, TWIN ja TRPL toad. Tagasihoidlikud, aga puhtad ja võrrdlemisi avarad. Kõik vajalik olemas. Igal toal rõdu.Ilus basseiniala, päikeseterass. Toitlustus on rootsi lauas ja kolme tärni hotelli kohta külluslik. WIFI lisatasu eest. Hotell on suitsuvaba. Külastajad kiidavad ka sõbralikku teenindust Hotell asub peatänaval, Santa Susanna ja Costa de Maresme kuurortite piiril. Rand üle tee ja raudteejaamad lähedal. Tagasihoidlik, aga puhas ja väga meeldiva teenindusega. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Reymar 3
Hotell asub peatänaval, Santa Susanna ja Costa de Maresme kuurortite piiril. Rand üle tee ja raudteejaamad lähedal. Tagasihoidlik, aga puhas ja väga meeldiva teenindusega.
Reymar 3
Reymar 3 tärni hotell Malgrat de Mari kuurordis, peatänava ääres, ilus mererand otse üle tee. Lennujaamast Gironast on ca. 40 km. ja Barcelonasse pääseb mugavalt nii Santa Susanna kui  Malgrati raudteejaamast.

Hotellis on 210 hotellituba- DBL, TWIN ja TRPL toad. Tagasihoidlikud, aga puhtad ja võrrdlemisi avarad. Kõik vajalik olemas. Igal toal rõdu.
Ilus basseiniala, päikeseterass.

Toitlustus on rootsi lauas ja kolme tärni hotelli kohta külluslik.

WIFI lisatasu eest. Hotell on suitsuvaba.

Külastajad kiidavad ka sõbralikku teenindust


Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Reymar 3 Hotell asub peatänaval, Santa Susanna ja Costa de Maresme kuurortite piiril. Rand üle tee ja raudteejaamad lähedal. Tagasihoidlik, aga puhas ja väga meeldiva teenindusega.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,