Ramada Plaza Antalya 4

Suurepärane uus äri- ja puhkusehotell Antalya keskuses, mere ääres. Antalya vanalinn on väga lähedal. Luksuslik ja heatasemeline.

Koduleht : www.ramadaplazaantalya.com Hotell on ehitatud 2009. aastal. Asub linnakeskuses, mere ääres. Territoorium 112 000 m². Antalya lennujaam: 11 kmRand ja basseinid:Hotellil on oma rand koos rannaplatvormiga. Päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätikud on tasuta.Välibassein ülejooksuga ja vapustava merevaatega ▪ sisebasseinRestoranid ja toitlustamine:Kõik hinnas (AI)Pearestoran (hommiku- ja õhtusöögid rootsi lauas, Türgi ja maailma köök) ▪ itaalia restoran ▪ pubiMajutus:Hotellis on kokku 223 tuba, mis sobivad ka kõige nõudlikumale ärikliendile.▪ deluxe-tuba: pindala 30 m2, tuppa mahub kuni 3 täiskasvanut▪ äriklassi tuba (executive): pindala 30 m2, asuvad äriklassi korrusel (10. korrus), klientidel õigus kasutada ärisalongi teenuseid. Iga päev tuuakse tuppa värsked ajalehed, olemas veekeetja, tee- ja kohvivalik.Lisaks on hotellis erineva suuruse ja luksusastmega sviite, mille pindala on 33 - 70 m2. Ka sviitide kliendid saavad kasutada ärisalongi teenuseid.Ärisalongi teenused: privaatne hommikusöök ▪ tee, kohv, küpsised ja joogid kell 10:00 - 16:00 ▪ suupisted ja dringid kell 16:00- 22:00 ▪ kiire internetiühendus ▪ nõupidamiste ruum ▪ ärikeskus (arvuti, faks)Tubades on:Kiire internetiühendus ▪ triikraud, triikimislaud ▪ seif ▪ rõdu ▪ vann ja dušš  ▪ sussid, hommikumantel ▪ üldkliimaseade ▪ minibaar ▪ LCD-televiisor ▪ telefon ▪ föönTeenused:Valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ja autopesula ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ kauplused ▪ internetikohvik ▪  Wi-Fi ▪ konverentsisaalid ▪ laptopi rent (tund maksab 10 eurot) ▪ arst ▪ juuksur ▪ kohtade reserveerimine restoranidesse Lastele:Lastebassein ▪ lasteklubi ▪ lapsehoidja teenused (tasuline)Meelelahutus (kõik teenused tasulised):Elav muusika, ööklubi ▪ spaakeskus, massaa¾id ▪ saun, türgi saun, aurusaun ▪ mullivann ▪ jõusaal ▪ lauatennis▪ piljard ▪ noolemäng ▪ lauajalgpall ▪ mänguautomadid ▪ veesport Suurepärane uus äri- ja puhkusehotell Antalya keskuses, mere ääres. Antalya vanalinn on väga lähedal. Luksuslik ja heatasemeline. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Ramada Plaza Antalya 4
Suurepärane uus äri- ja puhkusehotell Antalya keskuses, mere ääres. Antalya vanalinn on väga lähedal. Luksuslik ja heatasemeline.
Ramada Plaza Antalya 4
Ramada Plaza Antalya 4

Koduleht www.ramadaplazaantalya.com

 

Hotell on ehitatud 2009. aastal. Asub linnakeskuses, mere ääres. Territoorium 112 000 m². 

Antalya lennujaam: 11 km

Rand ja basseinid:
Hotellil on oma rand koos rannaplatvormiga. Päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätikud on tasuta.

Välibassein ülejooksuga ja vapustava merevaatega ▪ sisebassein


Restoranid ja toitlustamine:

Kõik hinnas (AI)

Pearestoran (hommiku- ja õhtusöögid rootsi lauas, Türgi ja maailma köök) ▪ itaalia restoran ▪ pubi

Majutus:

Hotellis on kokku 223 tuba, mis sobivad ka kõige nõudlikumale ärikliendile.

▪ deluxe-tuba: pindala 30 m2, tuppa mahub kuni 3 täiskasvanut
▪ äriklassi tuba (executive): pindala 30 m2, asuvad äriklassi korrusel (10. korrus), klientidel õigus kasutada ärisalongi teenuseid. Iga päev tuuakse tuppa värsked ajalehed, olemas veekeetja, tee- ja kohvivalik.

Lisaks on hotellis erineva suuruse ja luksusastmega sviite, mille pindala on 33 - 70 m2. Ka sviitide kliendid saavad kasutada ärisalongi teenuseid.


Ärisalongi teenused: privaatne hommikusöök ▪ tee, kohv, küpsised ja joogid kell 10:00 - 16:00 ▪ suupisted ja dringid kell 16:00- 22:00 ▪ kiire internetiühendus ▪ nõupidamiste ruum ▪ ärikeskus (arvuti, faks)


Tubades on:
Kiire internetiühendus ▪ triikraud, triikimislaud ▪ seif ▪ rõdu ▪ vann ja dušš  ▪ sussid, hommikumantel ▪ üldkliimaseade ▪ minibaar ▪ LCD-televiisor ▪ telefon ▪ föön


Teenused:
Valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ja autopesula ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ kauplused ▪ internetikohvik ▪  Wi-Fi ▪ konverentsisaalid ▪ laptopi rent (tund maksab 10 eurot) ▪ arst ▪ juuksur ▪ kohtade reserveerimine restoranidesse 


Lastele:
Lastebassein ▪ lasteklubi ▪ lapsehoidja teenused (tasuline)


Meelelahutus (kõik teenused tasulised):
Elav muusika, ööklubi ▪ spaakeskus, massaa¾id ▪ saun, türgi saun, aurusaun ▪ mullivann ▪ jõusaal ▪ lauatennis▪ piljard ▪ noolemäng ▪ lauajalgpall ▪ mänguautomadid ▪ veesport

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Ramada Plaza Antalya 4 Suurepärane uus äri- ja puhkusehotell Antalya keskuses, mere ääres. Antalya vanalinn on väga lähedal. Luksuslik ja heatasemeline.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,