Rafee Hotel 2*

Hotell Rafee asub 10 minuti kaugusel Dubai rahvusvahelisest lennujaamast ja 15 minuti kaugusel Dubai WTC-st. Hotell pakub katusebasseini ja taskukohast majutust. Kauplused on jalutuskäigu kaugusel.

Toad on vaipkattega ja sisaldavad kliimaseadet, külmikut, televiisorit, garderoobi, lauda ja toole. Kõigile külastajatele pakutakse 24-tunnist toateenindust ja pesumajateenust. Leiate siit veel jõusaali, mullivanni ja mängude toa. Rafee restoranis serveeritakse Lõuna-Aasia toite Rootsi lauas, Hiina, Araabia ja kontinentaalseid toite. Asute vaid jalutuskäigu kaugusel Dubai Creekist, kaubanduskeskustest, pankadest, vabaajategevustest ja ühistranspordiühendustest. ÕuealaVälibasseinTegevusedAjalehed, SpordisaalToit & jookRestoran, Baar, Hommikusöök hotellitoasInternetInternet modemi kaudu on saadaval ärikeskuses ja maksab AED 10 tund.ParkiminePrivaatne parkimine on võimalik kohapeal (vajalik eelnev broneerimine). Maksumus on AED 25 parkimiskoha kohta päevas.TeenusedÖöpäevaringne vastuvõtt, Pagasihoid, Toateenindus, Pesumaja, KingapuhastusÜldineToad mittesuitsetajatele, Toad/vahendid erivajadustega külalistele, Lift, Seif, Hotellis asuvad poed Hotell Rafee asub 10 minuti kaugusel Dubai rahvusvahelisest lennujaamast ja 15 minuti kaugusel Dubai WTC-st. Hotell pakub katusebasseini ja taskukohast majutust. Kauplused on jalutuskäigu kaugusel. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Rafee Hotel 2*
Hotell Rafee asub 10 minuti kaugusel Dubai rahvusvahelisest lennujaamast ja 15 minuti kaugusel Dubai WTC-st. Hotell pakub katusebasseini ja taskukohast majutust. Kauplused on jalutuskäigu kaugusel.
Rafee Hotel 2*

Toad on vaipkattega ja sisaldavad kliimaseadet, külmikut, televiisorit, garderoobi, lauda ja toole. Kõigile külastajatele pakutakse 24-tunnist toateenindust ja pesumajateenust. Leiate siit veel jõusaali, mullivanni ja mängude toa. Rafee restoranis serveeritakse Lõuna-Aasia toite Rootsi lauas, Hiina, Araabia ja kontinentaalseid toite. Asute vaid jalutuskäigu kaugusel Dubai Creekist, kaubanduskeskustest, pankadest, vabaajategevustest ja ühistranspordiühendustest.

Õueala
Välibassein
Tegevused
Ajalehed, Spordisaal
Toit & jook
Restoran, Baar, Hommikusöök hotellitoas
Internet
Internet modemi kaudu on saadaval ärikeskuses ja maksab AED 10 tund.
Parkimine
Privaatne parkimine on võimalik kohapeal (vajalik eelnev broneerimine). Maksumus on AED 25 parkimiskoha kohta päevas.
Teenused
Ööpäevaringne vastuvõtt, Pagasihoid, Toateenindus, Pesumaja, Kingapuhastus
Üldine
Toad mittesuitsetajatele, Toad/vahendid erivajadustega külalistele, Lift, Seif, Hotellis asuvad poed
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Rafee Hotel 2* Hotell Rafee asub 10 minuti kaugusel Dubai rahvusvahelisest lennujaamast ja 15 minuti kaugusel Dubai WTC-st. Hotell pakub katusebasseini ja taskukohast majutust. Kauplused on jalutuskäigu kaugusel.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,