Prima Hotel 3

Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 5 km kaugusel Antalya keskusest ja 8 km merest.

Asukoht:Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 5 km kaugusel Antalya kskusest ja 8 km merest. Viimati renoveeritud 2004 aastal, territoorium 1200 m2. Rand ja basseinid: Avalik liirand asub 8 km kaugusel. Rannas on päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasulised, basseini ääres tasuta. Ranna ja hotelli vahel liigub paar korda päevas buss. Hotellist 50 m kaugusel asub kõrge kaljuse kaldapealse all tasuline päevitusplatvorm.sisebassein ▪ lastebassein Restoranid ja toitlustamine:pearestoran ▪ baarHommiku-ja õhtusöögid (HB)Majutus:Hotell koosneb kahest viiekorruselisest hoonest. Kokku on 68 tuba.Tubades on: dušš ▪ kliimaseade ▪ rõdu (mitte kõigis tubades) ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (vastuvõtus, tasuline) ▪ föön.Tube koristatakse iga päev. Toateenindus 24h (lisatasu eest)Territooriumil:valuutavahetus ▪ arst ▪ kauplus ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ WiFi (fuajees)Lastele:lastebassein Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused: türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ mullivann ▪ diskoteek Tasulised teenused:  saun ▪ massaa¾ ▪ motoriseeritud veespordialad Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 5 km kaugusel Antalya keskusest ja 8 km merest. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Prima Hotel 3
Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 5 km kaugusel Antalya keskusest ja 8 km merest.
Prima Hotel 3
Prima Hotel 3
Asukoht:
Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 5 km kaugusel Antalya kskusest ja 8 km merest. Viimati renoveeritud 2004 aastal, territoorium 1200 m2. 

Rand ja basseinid
Avalik liirand asub 8 km kaugusel. Rannas on päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasulised, basseini ääres tasuta. Ranna ja hotelli vahel liigub paar korda päevas buss. Hotellist 50 m kaugusel asub kõrge kaljuse kaldapealse all tasuline päevitusplatvorm.
sisebassein ▪ lastebassein 

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran ▪ baar
Hommiku-ja õhtusöögid (HB)

Majutus:
Hotell koosneb kahest viiekorruselisest hoonest. Kokku on 68 tuba.

Tubades on
dušš ▪ kliimaseade ▪ rõdu (mitte kõigis tubades) ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (vastuvõtus, tasuline)
 ▪ föön.
Tube koristatakse iga päev. Toateenindus 24h (lisatasu eest)

Territooriumil:
valuutavahetus ▪ arst ▪ kauplus ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ WiFi (fuajees)

Lastele:
lastebassein 

Meelelahutus ja sport:
Tasuta teenused: 
türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ mullivann ▪ diskoteek 
Tasulised teenused:  
saun ▪ massaa¾ ▪ motoriseeritud veespordialad
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Prima Hotel 3 Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 5 km kaugusel Antalya keskusest ja 8 km merest.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,