Otium Hotel Life 5
Heatasemeline 5 tärni rannahotell asub 45 km. kaugusel Antalyast ja 7 km. Kemerist. Väga sobiv puhkuseks lastega peredele, hästi läbimõeldud perepuhkuse kontseptsiooniga hotell
Otium Hotel Life 5
Otium Hotel Life 5 asub Kemeri linnast 7km. kaugusel mere ääres. Ehitatud 1997, renoveeritud 2013. Rannajoon 180 m pikk, Sinise Lipu rand.
Hotelli alal 3 basseini, tõsistele ujujatele, lihtsalt mulistamiseks ja lastebassein, mis päikese eest on kaetud.

Nii rannas kui basseinide ääres on päikesevarjud, lamamistooilid, rannarätikud tasuta.  

Hotell koosneb peamajast ja terassiga bungalotest. Bungalod on 25m2 ja perebungalod on 50m2 suurused. Varustatud kõige vajalikuga. Võimalus valmistada kohvi/teed. Peamajas on 2-sed tavatoad 25m2 suurused. 
Tasuta WIFI on saadaval kogu hotelli territooriumil.

Laste päralt on  3 eraldatud mänguväljakut, kus rõõmsameelsete töötaja hoole all saab mängida koos, sõbraga ja üksipäini. 

Toitlustus  vägagi kõik hinnas (UAI).  6 toidukorda. Lastele  oma buffeelaud. Eraldi buffee on ka neile, kes peavad  või tahavad pidada dieeti. Tasuta jäätist pakutakse lõuna ja õhtusöögi juurde. Kohalikud ja ka  mõned importjoogid on hinna sees. 

Külastajad kiidavad  eelkõige asukohta, puhast randa, väga hästi hooldatud territooriumi- kõik on roheline, kaunid aiad. Personal väga abivalmis, toad puhtad. 

Otium Hotel Life 5
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail: