Orient Suite Hotel 3

Hotell asub 120 km Antalya lennujaamast, Alanya keskuse lähedal, unmbes 400 m kaugusel merest.

Koduleht: http://www.orientsuite.com/Asukoht:Hotel asub 120 km Antalya lennujaamast, Alanya keskuse lähedal, unmbes 400 m kaugusel merest. Kauplused, baarid ja restoranid on vaid minutite kaugusel. Hotell ehitatud 1991 aastal, viimati renoveeritud 2009 aastal. Territoorium - 2000 m2.Rand ja basseinid: Avalik rand on 400 m kaugusel hotellist. Rannas: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasulised. Basseini juures: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasuta.välibassein (121 m²) ▪ lastebasseinRestoranid ja toitlustamine:pearestoran ▪ 3 baariKõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid Majutus: Hotellis on kokku 92 tuba. • 42 ühendatud tuba - mahub kuni 4 inimest• 22 apartementi - mahub kuni 4 inimest• 20 DBL tuba - mahub 2 inimest• 8 SGL tuba - mahub 1 inimestTubades on: rõdu ▪ dušš ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ föön ▪ wifiTeenused:   arst ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ kauplus ▪ internetikohvik ▪ valuutavahetus ▪ parklaLastele:   lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi ▪ lastetoolidMeelelahutus ja sport:   Tasuta teenused:  saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ rannavõrkpall ▪ aeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ jõusaal ▪ meelelahutusprogrammid.Tasulised teenused: massaa¾ ▪ piljard ▪ veespordialad rannas Hotell asub 120 km Antalya lennujaamast, Alanya keskuse lähedal, unmbes 400 m kaugusel merest. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Orient Suite Hotel 3
Hotell asub 120 km Antalya lennujaamast, Alanya keskuse lähedal, unmbes 400 m kaugusel merest.
Orient Suite Hotel 3
Orient Suite Hotel 3
Koduleht: http://www.orientsuite.com/

Asukoht:
Hotel asub 120 km Antalya lennujaamast, Alanya keskuse lähedal, unmbes 400 m kaugusel merest. Kauplused, baarid ja restoranid on vaid minutite kaugusel. Hotell ehitatud 1991 aastal, viimati renoveeritud 2009 aastal. Territoorium - 2000 m2.

Rand ja basseinid: 
Avalik rand on 400 m kaugusel hotellist. Rannas: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasulised. Basseini juures: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasuta.
välibassein (121 m²) ▪ lastebassein

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran ▪ 3 baari
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) 
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid 

Majutus
Hotellis on kokku 92 tuba. 
• 42 ühendatud tuba - mahub kuni 4 inimest
• 22 apartementi - mahub kuni 4 inimest
• 20 DBL tuba - mahub 2 inimest
• 8 SGL tuba - mahub 1 inimest

Tubades on: 
rõdu ▪ dušš ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ föön ▪ wifi

Teenused:   
arst ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ kauplus ▪ internetikohvik ▪ valuutavahetus ▪ parkla

Lastele:   
lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi ▪ lastetoolid

Meelelahutus ja sport:   
Tasuta teenused:  
saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ rannavõrkpall ▪ aeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ jõusaal ▪ meelelahutusprogrammid.
Tasulised teenused: 
massaa¾ ▪ piljard ▪ veespordialad rannas
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Orient Suite Hotel 3 Hotell asub 120 km Antalya lennujaamast, Alanya keskuse lähedal, unmbes 400 m kaugusel merest.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,