Obacem Suite Hotel 3

Hotell asub 3 km kaugusel Alanya kesklinnast ja 200 m kaugusel merest.

Koduleht: http://obacem.com/Asukoht:Hotel asub 135 km Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Alanya kesklinnast ja 200 m kaugusel merest. Kauplused, baarid ja restoranid on vaid minutite kaugusel. Hotell ehitati 2001 aastal, viimati renoveeritud 2011 aastal. Rand ja basseinid: Rand on 200 m kaugusel hotellist. Rannas: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasulised. Basseini juures: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasuta.välibasseinRestoranid ja toitlustamine:• Söökideta (RO)pearestoran ▪  baar ▪  kohvikMajutus: Hotell koosneb ühest neljakorruselisest hoonest. Hotellis on kokku 26 tuba. Tubades on: rõdu ▪ dušš ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minikülmik ▪ kööginurk ▪ põrandal on keraamiline plaat. Teenused:   arst  ▪ jalgratta rent ▪  autorent ▪ pesula ▪  parkla ▪ wifi (tasuta) ▪ seif (vastuvõtul) ▪ kauplusMeelelahutus ja sport: rannavõrkpall ▪ TV-tuba ▪ noolemäng ▪ veespordialad rannas Hotell asub 3 km kaugusel Alanya kesklinnast ja 200 m kaugusel merest. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Obacem Suite Hotel 3
Hotell asub 3 km kaugusel Alanya kesklinnast ja 200 m kaugusel merest.
Obacem Suite Hotel 3
Obacem Suite Hotel 3
Koduleht: http://obacem.com/

Asukoht:
Hotel asub 135 km Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Alanya kesklinnast ja 200 m kaugusel merest. Kauplused, baarid ja restoranid on vaid minutite kaugusel. Hotell ehitati 2001 aastal, viimati renoveeritud 2011 aastal. 

Rand ja basseinid: 
Rand on 200 m kaugusel hotellist. Rannas: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasulised. Basseini juures: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasuta.
välibassein

Restoranid ja toitlustamine:
• Söökideta (RO)
pearestoran ▪  baar ▪  kohvik

Majutus
Hotell koosneb ühest neljakorruselisest hoonest. Hotellis on kokku 26 tuba. 

Tubades on: 
rõdu ▪ dušš ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minikülmik ▪ kööginurk ▪ põrandal on keraamiline plaat. 

Teenused:   
arst  ▪ jalgratta rent ▪  autorent ▪ pesula ▪  parkla ▪ wifi (tasuta) ▪ seif (vastuvõtul) ▪ kauplus

Meelelahutus ja sport: 
rannavõrkpall ▪ TV-tuba ▪ noolemäng ▪ veespordialad rannas
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Obacem Suite Hotel 3 Hotell asub 3 km kaugusel Alanya kesklinnast ja 200 m kaugusel merest.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,