Numa Kotaktepe Hotel 4

2014 a.a renoveeritud heatasemeline hotell asub 115 km kaugusel Antalya lennujaamast, 15 km Alanyast. Mererand üle tee.

Numa Kotaktepe Hotel 4 on hea hinna ja kvaliteedi suhtega hotell. Asub 110 km kaugusel Antalya lennujaamast, ca 12 km kaugusel Alanya keskusest, ligi 500 m kaugusel üle tee  hotellil  oma kiviklibu-liivarand Päikesevarjud, lamamistoolid on tasuta käterätikud (vajalik deposiit, vahetus lisatasu eest). Perioodiliselt transport randa. Hotell on avatud küll 1998.a. aga teinud läbi põhjaliku renoveeringu 2014.a. 225 tuba, põhiliselt tavatoad ja peretoad. Tavatoad on ca. 26 m2 ja peretoad 35 m2 suurused. Konditsioneer, dush/vann, föön, minibaar (täiendatakse vaid veega), seif (lisatasu eest). 2 välibasseini ja sisebassein. Igal basseinil on lastele eraldatud osa ja veeliumäed.  Wifi on hotelli territooriumi teatud kohtades Toitlustuse tüüp: AI (kõik hinnas) Hind sisaldab hommikusööki, lõunat ja õhtusööki, kohalikke jooke. Milliseid jooke sisaldavad hinnad ja mis ajal neid pakutakse, sätestab hotelli administratsioon. Kliendid kiidavad teenindust, head ja mitmekesist toiduvalikut. Vahel kurdetakse liigse tänavamüra pärast. 2014 a.a renoveeritud heatasemeline hotell asub 115 km kaugusel Antalya lennujaamast, 15 km Alanyast. Mererand üle tee. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Numa Kotaktepe Hotel 4
2014 a.a renoveeritud heatasemeline hotell asub 115 km kaugusel Antalya lennujaamast, 15 km Alanyast. Mererand üle tee.
Numa Kotaktepe Hotel 4

Numa Kotaktepe Hotel 4 on hea hinna ja kvaliteedi suhtega hotell. Asub 110 km kaugusel Antalya lennujaamast, ca 12 km kaugusel Alanya keskusest, ligi 500 m kaugusel üle tee  hotellil  oma kiviklibu-liivarand Päikesevarjud, lamamistoolid on tasuta käterätikud (vajalik deposiit, vahetus lisatasu eest). Perioodiliselt transport randa.


Hotell on avatud küll 1998.a. aga teinud läbi põhjaliku renoveeringu 2014.a. 

225 tuba, põhiliselt tavatoad ja peretoad. Tavatoad on ca. 26 m2 ja peretoad 35 m2 suurused. Konditsioneer, dush/vann, föön, minibaar (täiendatakse vaid veega), seif (lisatasu eest).

 

2 välibasseini ja sisebassein. Igal basseinil on lastele eraldatud osa ja veeliumäed. 

 

Wifi on hotelli territooriumi teatud kohtades


Toitlustuse tüüp: AI (kõik hinnas)
Hind sisaldab hommikusööki, lõunat ja õhtusööki, kohalikke jooke. Milliseid jooke sisaldavad hinnad ja mis ajal neid pakutakse, sätestab hotelli administratsioon.

 

Kliendid kiidavad teenindust, head ja mitmekesist toiduvalikut. Vahel kurdetakse liigse tänavamüra pärast.

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Numa Kotaktepe Hotel 4 2014 a.a renoveeritud heatasemeline hotell asub 115 km kaugusel Antalya lennujaamast, 15 km Alanyast. Mererand üle tee.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,