Neray Hotel 3

Väike tagasihidlik linnahotell Alanya keskuses. 700 meetri kaugusel asub populaarne Kleopatra linnarand. Hotellis on 39 tuba.

Koduleht: www.nerayotel.comAsukoht ja üldiseloomustus:Neray on väike, tillukese territooriumiga perehotell. Alanya lennujaam on 120 km kaugusel.RandHotell asub 700 meetri kaugusel avalikust liivarannast. Päevavarjud ja lamamistoolid on rannas tasulised, basseini ääres tasuta. Rannarätikud on tasulised.Väike välibasseinToitlustus:Kõik hinnas (AI)Restoran ▪ menüürestoran (tasuline) ▪ baarTubades on:Rõdu ▪ dušš ▪ kliimaseade ▪ muusikakanal ▪ televiisor satelliitkanalitega ▪ telefon ▪ föön Teenused:Bussitransfeer randa ▪ arst väljakutsel ▪ internet (tasuline) ▪ autorent ▪ seif (tasuline) Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused:Vesipolo Tasulised teenused:Veespordialad ▪ elav muusika ▪ lauatennis ▪ jalgrattarent ▪ kord nädalas Türgi õhtu Väike tagasihidlik linnahotell Alanya keskuses. 700 meetri kaugusel asub populaarne Kleopatra linnarand. Hotellis on 39 tuba. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Neray Hotel 3
Väike tagasihidlik linnahotell Alanya keskuses. 700 meetri kaugusel asub populaarne Kleopatra linnarand. Hotellis on 39 tuba.
Neray Hotel 3
Neray Hotel 3

Kodulehtwww.nerayotel.com

Asukoht ja üldiseloomustus:
Neray on väike, tillukese territooriumiga perehotell. Alanya lennujaam on 120 km kaugusel.


Rand
Hotell asub 700 meetri kaugusel avalikust liivarannast. Päevavarjud ja lamamistoolid on rannas tasulised, basseini ääres tasuta. Rannarätikud on tasulised.

Väike välibassein

Toitlustus:
Kõik hinnas (AI)

Restoran ▪ menüürestoran (tasuline) ▪ baar

Tubades on:
Rõdu ▪ dušš ▪ kliimaseade ▪ muusikakanal ▪ televiisor satelliitkanalitega ▪ telefon ▪ föön 

Teenused:
Bussitransfeer randa ▪ arst väljakutsel ▪ internet (tasuline) ▪ autorent ▪ seif (tasuline) 

Meelelahutus ja sport:


Tasuta teenused:
Vesipolo 

Tasulised teenused:
Veespordialad ▪ elav muusika ▪ lauatennis ▪ jalgrattarent ▪ kord nädalas Türgi õhtu

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Neray Hotel 3 Väike tagasihidlik linnahotell Alanya keskuses. 700 meetri kaugusel asub populaarne Kleopatra linnarand. Hotellis on 39 tuba.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,