Neptuno 2+

Hotell paikneb mäeküljel, kus avaneb ilus vaade ookeanile. Hotelli lähedusse jääb veepark. Kuurordi keskus, poed ja õhtuveetmiskohad jalutuskäigu kauguse.

Kuurort: Playa de las Americas Keskus: u 1 km Rand: u 1 kmAsukoht: Hotell paikneb mäeküljel, kus avaneb ilus vaade ookeanile. Hotelli lähedusse jääb veepark. Kuurordi keskus, poed ja õhtuveetmiskohad jalutuskäigu kauguse. Oma asukoha tõttu ei sobi see hotell liikumisraskustega inimestele.Hotell: 2-3-korruselistest hooneblokkidest  koosnev kompleks, mille keskel on bassein, lastebassein, päikeseterrass, lamamistoolid ja päikesevarjud. Hotellis on  baar, restoran, autorent, pesumaja, jõusaal, massaa¾. Internetipunkt (lisatasu). Toitlustamine: Majutus söökideta. Hotell paikneb mäeküljel, kus avaneb ilus vaade ookeanile. Hotelli lähedusse jääb veepark. Kuurordi keskus, poed ja õhtuveetmiskohad jalutuskäigu kauguse. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Neptuno 2+
Hotell paikneb mäeküljel, kus avaneb ilus vaade ookeanile. Hotelli lähedusse jääb veepark. Kuurordi keskus, poed ja õhtuveetmiskohad jalutuskäigu kauguse.
Neptuno 2+


Kuurort: Playa de las Americas
Keskus: u 1 km
Rand: u 1 km

Asukoht: Hotell paikneb mäeküljel, kus avaneb ilus vaade ookeanile. Hotelli lähedusse jääb veepark. Kuurordi keskus, poed ja õhtuveetmiskohad jalutuskäigu kauguse. Oma asukoha tõttu ei sobi see hotell liikumisraskustega inimestele.

Hotell: 2-3-korruselistest hooneblokkidest  koosnev kompleks, mille keskel on bassein, lastebassein, päikeseterrass, lamamistoolid ja päikesevarjud. Hotellis on  baar, restoran, autorent, pesumaja, jõusaal, massaa¾. Internetipunkt (lisatasu).


Toitlustamine: Majutus söökideta.
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Neptuno 2+ Hotell paikneb mäeküljel, kus avaneb ilus vaade ookeanile. Hotelli lähedusse jääb veepark. Kuurordi keskus, poed ja õhtuveetmiskohad jalutuskäigu kauguse.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,