Mirage Apart Hotel 3

Väga lihtne väikese territooriumiga linnahotell, mis asub 110 km kaugusel rahvusvahelisest Antalya lennujaamast, Alanyas. Meri on umbes poole km kaugusel.

Koduleht: www.mirageapart.comAsukoht ja iseloomustus: Väikse territooriumiga tagasihoidlik linnahotell ehitati 2005 aastal ja renoveeriti viimati 2007.a. Sobib eelkõige tagasihoidliku eelarvega klientidele, kellele on tähtis linnamelu ja ostuvõimaluste lähedus.Rand ja basseinid: Hotellil ei ole oma randa. Lähim linnarand on umbes poole kilomeetri kaugusel. Rannas on lamamistoolid, madratsid ja päiksevarjud lisatasu eest. Välibassein.Restoranid ja toitlustamine:Pearestoran - AI (kõik hinnas)Kohalikke karastus- ja alkohoolseid jooke pakutakse kell 10.00-23.00.Majutus:4- korruselises hoones on 64 apartemendi-tüüpi tuba suurusega 60 m². Tuppa majutatakse maksimaalselt 3 inimest.Tubades:Dušš ▪ föön ▪ telefon ▪ mini-baar (tasuline) ▪ kliimaseade Teenused:Pesumaja (tasuline) ▪ keemiline puhastus (tasuline)Lastele:lastebassein ▪ lastevoodi (tellimisel)Meelelahutus ja sport:Tasuta:Lauatennis ▪ noolemäng Väga lihtne väikese territooriumiga linnahotell, mis asub 110 km kaugusel rahvusvahelisest Antalya lennujaamast, Alanyas. Meri on umbes poole km kaugusel. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Mirage Apart Hotel 3
Väga lihtne väikese territooriumiga linnahotell, mis asub 110 km kaugusel rahvusvahelisest Antalya lennujaamast, Alanyas. Meri on umbes poole km kaugusel.
Mirage Apart Hotel 3
Mirage Apart Hotel 3

Kodulehtwww.mirageapart.com

Asukoht ja iseloomustus: 
Väikse territooriumiga tagasihoidlik linnahotell ehitati 2005 aastal ja renoveeriti viimati 2007.a. Sobib eelkõige tagasihoidliku eelarvega klientidele, kellele on tähtis linnamelu ja ostuvõimaluste lähedus.


Rand ja basseinid: 
Hotellil ei ole oma randa. Lähim linnarand on umbes poole kilomeetri kaugusel. Rannas on lamamistoolid, madratsid ja päiksevarjud lisatasu eest. 

Välibassein.


Restoranid ja toitlustamine:
Pearestoran - AI (kõik hinnas)
Kohalikke karastus- ja alkohoolseid jooke pakutakse kell 10.00-23.00.


Majutus:

4- korruselises hoones on 64 apartemendi-tüüpi tuba suurusega 60 m². Tuppa majutatakse maksimaalselt 3 inimest.

Tubades:
Dušš ▪ föön ▪ telefon ▪ mini-baar (tasuline) ▪ kliimaseade 


Teenused:
Pesumaja (tasuline) ▪ keemiline puhastus (tasuline)

Lastele:
lastebassein ▪ lastevoodi (tellimisel)

Meelelahutus ja sport:

Tasuta:
Lauatennis ▪ noolemäng

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Mirage Apart Hotel 3 Väga lihtne väikese territooriumiga linnahotell, mis asub 110 km kaugusel rahvusvahelisest Antalya lennujaamast, Alanyas. Meri on umbes poole km kaugusel.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,