Mercure Gold Hotel 4*

20-minutilise autosõidu kaugusel Dubai rahvusvahelisest lennujaamast, panoraamvaateid pakkuva katusebasseiniga 4-tärni hotell.

ÕuealaVälibasseinTegevusedAjalehed, Ilu- ja tervisekeskus, Massaa¾Toit & jookBaar, Restoran (à la carte), Restoran (Rootsi laud), Hommikusöök hotellitoasInternetTasuta! WiFi-ühendus on saadaval avalikes kohtades ja on tasuta.Traadiga internet on saadaval hotellitubades lisatasu eest.ParkimineTasuta! Tasuta privaatne parkimine on võimalik kohapeal (vajalik eelnev broneerimine).TeenusedÖöpäevaringne vastuvõtt, Pagasihoid, Toateenindus, Koosolekuruum/banketisaal, Ärikeskus, Pesumaja, Keemiline puhastus, Ilusalong, VIP-toad, Triikimisteenus, Valuutavahetus, Suveniiri-/kingitustepood, Kingapuhastus, Autorent, Turismiinfopunkt , Faks/Paljundusmasin, Piletite müügipunkt, Pangaautomaat on kohapeal, Lennujaamatransport (lisatasu eest)ÜldineToad mittesuitsetajatele, Lift, Seif, Hotellis asuvad poed, Konditsioneer, Suitsetamiseks ettenähtud kohad 20-minutilise autosõidu kaugusel Dubai rahvusvahelisest lennujaamast, panoraamvaateid pakkuva katusebasseiniga 4-tärni hotell. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Mercure Gold Hotel 4*
20-minutilise autosõidu kaugusel Dubai rahvusvahelisest lennujaamast, panoraamvaateid pakkuva katusebasseiniga 4-tärni hotell.
Mercure Gold Hotel 4*
Õueala
Välibassein
Tegevused
Ajalehed, Ilu- ja tervisekeskus, Massaa¾
Toit & jook
Baar, Restoran (à la carte), Restoran (Rootsi laud), Hommikusöök hotellitoas
Internet
Tasuta! WiFi-ühendus on saadaval avalikes kohtades ja on tasuta.
Traadiga internet on saadaval hotellitubades lisatasu eest.
Parkimine
Tasuta! Tasuta privaatne parkimine on võimalik kohapeal (vajalik eelnev broneerimine).
Teenused
Ööpäevaringne vastuvõtt, Pagasihoid, Toateenindus, Koosolekuruum/banketisaal, Ärikeskus, Pesumaja, Keemiline puhastus, Ilusalong, VIP-toad, Triikimisteenus, Valuutavahetus, Suveniiri-/kingitustepood, Kingapuhastus, Autorent, Turismiinfopunkt , Faks/Paljundusmasin, Piletite müügipunkt, Pangaautomaat on kohapeal, Lennujaamatransport (lisatasu eest)
Üldine
Toad mittesuitsetajatele, Lift, Seif, Hotellis asuvad poed, Konditsioneer, Suitsetamiseks ettenähtud kohad
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Mercure Gold Hotel 4* 20-minutilise autosõidu kaugusel Dubai rahvusvahelisest lennujaamast, panoraamvaateid pakkuva katusebasseiniga 4-tärni hotell.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,