Marinha Dourada 3*

Hotell asub rahulikus piirkonnas Arpora külas, ümbruses kaunid järved ja riisipõllud, läheduses mõned heatasemelised restoranid. Hotell on väga populaarne linnuvaatlejate hulgas, kuna ümbritsevatel järvdele elab väga palju erinevaid linnuliike.

www.madogoa.comPõhja-GoaAsukoht: ArporaRand: 2kmKeskus: 3km CalanguteTuppa mahub: 2-3 inimest.Hinnas: hommikusöökVarajase tellija soodushinnad kuni 31. märts! Pakettide hinnad:29.11 – 14.12.2017, hind 1299 € / reisija10.01 – 25.01.2018, hind 1299 €  / reisija24.01 – 08.02.2018, hind 1299 €  / reisija07.02 – 22.02.2018, hind 1299 € / reisijaHinnad on ühe reisija kohta kaheses toas, kui reisite üksi siis lisandub ühese toa lisatasu!Üldiseloomustus:Hotell asub rahulikus piirkonnas Arpora külas, ümbruses kaunid järved ja riisipõllud, läheduses mõned heatasemelised restoranid. Hotell on väga populaarne linnuvaatlejate hulgas, kuna ümbritsevatel järvdele elab väga palju erinevaid linnuliike. Hotellist viib Baga randa tasuta transfeer.Basseinid: Hotelli siseõuel lopsakas aed, kaks basseini ja lastebassein. Lamamistoolid, päikesevarjud ja basseinirätikud tasuta.Restoranid, baarid: Üks restoran ja baar.Aktiivne puhkus:Väike jõusaal, lauatennis ja piljard. Hotelli avaral territooriumil asuvatel järvedel saab sõita paadi või kanuuga. spaa-ilusalong, massa¾, saun, jakutzzi. Lastele mängutuba ja mänguväljak.Toad: Hotellis on 205 tuba. Tubadest vaade basseinile, osades tubades ka järvele.Tubades on:konditsioneer, teler, telefon, minibaar, ventilaator. Vannitoas dušš, seep. Hotell asub rahulikus piirkonnas Arpora külas, ümbruses kaunid järved ja riisipõllud, läheduses mõned heatasemelised restoranid. Hotell on väga populaarne linnuvaatlejate hulgas, kuna ümbritsevatel järvdele elab väga palju erinevaid linnuliike. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Marinha Dourada 3*
Hotell asub rahulikus piirkonnas Arpora külas, ümbruses kaunid järved ja riisipõllud, läheduses mõned heatasemelised restoranid. Hotell on väga populaarne linnuvaatlejate hulgas, kuna ümbritsevatel järvdele elab väga palju erinevaid linnuliike.
Marinha Dourada 3*
Marinha Dourada 3*

www.madogoa.com

Põhja-Goa
Asukoht: 
Arpora
Rand: 2km
Keskus: 3km Calangute
Tuppa mahub: 2-3 inimest.
Hinnas: hommikusöök

Varajase tellija soodushinnad kuni 31. märts!

Pakettide hinnad:
29.11 – 14.12.2017, hind 1299 € / reisija
10.01 – 25.01.2018, hind 1299 €  / reisija
24.01 – 08.02.2018, hind 1299 €  / reisija
07.02 – 22.02.2018, hind 1299 € / reisija

Hinnad on ühe reisija kohta kaheses toas, kui reisite üksi siis lisandub ühese toa lisatasu!

Üldiseloomustus:

Hotell asub rahulikus piirkonnas Arpora külas, ümbruses kaunid järved ja riisipõllud, läheduses mõned heatasemelised restoranid. Hotell on väga populaarne linnuvaatlejate hulgas, kuna ümbritsevatel järvdele elab väga palju erinevaid linnuliike. Hotellist viib Baga randa tasuta transfeer.

Basseinid: 
Hotelli siseõuel lopsakas aed, kaks basseini ja lastebassein. Lamamistoolid, päikesevarjud ja basseinirätikud tasuta.

Restoranid, baarid: 
Üks restoran ja baar.

Aktiivne puhkus:
Väike jõusaal, lauatennis ja piljard. Hotelli avaral territooriumil asuvatel järvedel saab sõita paadi või kanuuga. spaa-ilusalong, massa¾, saun, jakutzzi. Lastele mängutuba ja mänguväljak.

Toad: 
Hotellis on 205 tuba. Tubadest vaade basseinile, osades tubades ka järvele.

Tubades on:
konditsioneer, teler, telefon, minibaar, ventilaator. Vannitoas dušš, seep.

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Marinha Dourada 3* Hotell asub rahulikus piirkonnas Arpora külas, ümbruses kaunid järved ja riisipõllud, läheduses mõned heatasemelised restoranid. Hotell on väga populaarne linnuvaatlejate hulgas, kuna ümbritsevatel järvdele elab väga palju erinevaid linnuliike.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,