Marco Polo 4

Hotell asub elavas Deira piirkonnas, kõigest 15minutilise sõidu kaugusel Dubai lennuväljast ja 10 minuti kaugusel äri- ja kaubakeskusest.

Кuurort: Dubai City Koduleht: www.marcopolohotel.net Asukoht ja üldiseloomustus: Hotell asub elavas Deira piirkonnas, kõigest 15minutilise sõidu kaugusel Dubai lennuväljast ja 10 minuti kaugusel äri- ja kaubakeskusest. Rand ja basseinid: Soojendusega ja madalama lastealaga avabassein esimese korruse terrassil. Lamamistoolid ja rätikud basseini ääres on tasuta. Tasuta buss randa ja ostukeskustesse. Restoranid ja toitlustamine: ▪ BB (hommikusöögid) Hotellis on 3 restorani – india, mehhiko, hiina restoranid, õhtuse meelelahutusprogrammi ja elava muusikaga. Hotellis on aafrika stiilis ööklubi, inglise pubi ja kohvik. Majutus: Hotellis on 126 mugavat tuba. On olemas ühendatud toad. - 94 deluxe tuba (30 м2) - 30 klubituba (30 м2) - 2 sviiti (55 м2) Toas: konditsioneer ▪ dušš ja vann ▪ minibaar ▪ föön ▪ televiisor ▪ telefon ▪ seif ▪ internet. Toateenindus 24h. Teenused: ärikeskus ▪ pesumaja ▪ parkla ▪ wifi ▪ arstiabi ▪ rahavahetus ▪ ekskursioonid ja safari ▪ banketi- ja konverentsisaalid. Lastele: lapsehoidja ▪ madalam lasteala suures basseinis. Meelelahutus ja sport: jõusaal ▪ elav muusika Hotell asub elavas Deira piirkonnas, kõigest 15minutilise sõidu kaugusel Dubai lennuväljast ja 10 minuti kaugusel äri- ja kaubakeskusest. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Marco Polo 4
723.-
Hotell asub elavas Deira piirkonnas, kõigest 15minutilise sõidu kaugusel Dubai lennuväljast ja 10 minuti kaugusel äri- ja kaubakeskusest.

Marco Polo 4
Marco Polo 4


Кuurort: Dubai City

Koduleht: www.marcopolohotel.net


Asukoht ja üldiseloomustus:

Hotell asub elavas Deira piirkonnas, kõigest 15minutilise sõidu kaugusel Dubai lennuväljast ja 10 minuti kaugusel äri- ja kaubakeskusest.Rand ja basseinid:

Soojendusega ja madalama lastealaga avabassein esimese korruse terrassil. Lamamistoolid ja rätikud basseini ääres on tasuta. Tasuta buss randa ja ostukeskustesse.Restoranid ja toitlustamine:
▪ BB (hommikusöögid)
Hotellis on 3 restorani – india, mehhiko, hiina restoranid, õhtuse meelelahutusprogrammi ja elava muusikaga. Hotellis on aafrika stiilis ööklubi, inglise pubi ja kohvik.Majutus:

Hotellis on 126 mugavat tuba. On olemas ühendatud toad.
- 94 deluxe tuba (30 м2)
- 30 klubituba (30 м2)
- 2 sviiti (55 м2)Toas:

konditsioneer ▪ dušš ja vann ▪ minibaar ▪ föön ▪ televiisor ▪ telefon ▪ seif ▪ internet. Toateenindus 24h.Teenused:

ärikeskus ▪ pesumaja ▪ parkla ▪ wifi ▪ arstiabi ▪ rahavahetus ▪ ekskursioonid ja safari ▪ banketi- ja konverentsisaalid.Lastele:

lapsehoidja ▪ madalam lasteala suures basseinis.Meelelahutus ja sport:

jõusaal ▪ elav muusika

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Marco Polo 4 Hotell asub elavas Deira piirkonnas, kõigest 15minutilise sõidu kaugusel Dubai lennuväljast ja 10 minuti kaugusel äri- ja kaubakeskusest.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,