Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/np34326/domains/aretetravel.ee/public_html/func.php on line 860 Majorda külalistemajad

Majorda külalistemajad

Majorda külalistemajad asuvad rannaküla peatänava ääres. Lõuna-Goa suurim linn Margao jääb 10 km kaugusele. Linnaga on hea bussi ja taksoühendus. Külalistemaja peamine väärtus on soodne hind, hea asukoht, lahke ja vastutulelik pererahvas ja nende poolt loodud sõbralik atmosfäär.

Asukoht: Lõuna-Goa MajordaRand:  Majorda rand 300mKeskus: keskusesTuppa mahub: 2-3 inimestHinnas:tuba kliimaseadmega, söökideta ÜldiseloomustusMajorda külalistemajad asuvad rannaküla peatänava ääres. Külalistemajades puudub bassein, kuid lisatasu eest on võimalik kasutada lähedal asuvat basseini.  Külalistemaja peamine väärtus on soodne hind, hea asukoht, lahke ja vastutulelik pererahvas ja nende poolt loodud sõbralik  atmosfäär. Majorda rannaküla peatänava ääres on palju erinevaid söögikohti, kauplused, juuksur ja ayurveeda arst. Lõuna-Goa suurim linn Margao jääb 10 km kaugusele. Linnaga on hea bussi ja taksoühendus. Võimalik rentida rollerit.Majorda rannakülas puhkab palju Euroopa turiste, kellest enamik juba viimased 10-15 aastat.RandKaunis Majorda rand asub 5 minuti jalutuskäigu kaugusel. Rannas on palju söögi- ja joogihütte.  Rannahüttide juures on olemas lamamistoolid, mis on tasuta,  kui ostate endale sealt söögi ja joogipoolist.  Rannas pakutakse ka erinevaid veespordi võimalusi.ToadTuppa mahub 2 inimest (toas üks suur kaheinimese voodi). Kui soovite kahte eraldi voodit, siis peate sellest kindlasti teatama reisi broneerimisel. Tubade koristus iga päev, voodipesu ja rätikuid vahetatakse 2 korda nädalas. Toas: teler, konditsioneer, külmik. Pesemisvahendid puuduvad.ToitlustusMajutus söökideta, peatänava ääres palju baare, restorane ja toidukauplus.Varajase tellija soodus hinnad kuni 30. aprilliniPakettide hinnad: 29.11 – 14.12.2017, hind 899 €  / reisija10.01 – 25.01.2018, hind 999 €  / reisija24.01 – 08.02.2018, hind 949 €  / reisija07.02 – 22.02.2018, hind 999 €  / reisija Hinnad on ühe reisija kohta kaheses toas, kui reisite üksi siis lisandub ühese toa lisatasu! Majorda külalistemajad asuvad rannaküla peatänava ääres. Lõuna-Goa suurim linn Margao jääb 10 km kaugusele. Linnaga on hea bussi ja taksoühendus. Külalistemaja peamine väärtus on soodne hind, hea asukoht, lahke ja vastutulelik pererahvas ja nende poolt loodud sõbralik atmosfäär. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Majorda külalistemajad
.-
Majorda külalistemajad asuvad rannaküla peatänava ääres. Lõuna-Goa suurim linn Margao jääb 10 km kaugusele. Linnaga on hea bussi ja taksoühendus. Külalistemaja peamine väärtus on soodne hind, hea asukoht, lahke ja vastutulelik pererahvas ja nende poolt loodud sõbralik atmosfäär.
Majorda külalistemajad
Majorda külalistemajad

Asukoht: Lõuna-Goa Majorda
Rand:  Majorda rand 300m
Keskus: keskuses
Tuppa mahub: 2-3 inimest
Hinnas:tuba kliimaseadmega, söökideta

Üldiseloomustus

Majorda külalistemajad asuvad rannaküla peatänava ääres. Külalistemajades puudub bassein, kuid lisatasu eest on võimalik kasutada lähedal asuvat basseini.  Külalistemaja peamine väärtus on soodne hind, hea asukoht, lahke ja vastutulelik pererahvas ja nende poolt loodud sõbralik  atmosfäär. Majorda rannaküla peatänava ääres on palju erinevaid söögikohti, kauplused, juuksur ja ayurveeda arst. Lõuna-Goa suurim linn Margao jääb 10 km kaugusele. Linnaga on hea bussi ja taksoühendus. Võimalik rentida rollerit.

Majorda rannakülas puhkab palju Euroopa turiste, kellest enamik juba viimased 10-15 aastat.

Rand
Kaunis Majorda rand asub 5 minuti jalutuskäigu kaugusel. Rannas on palju söögi- ja joogihütte.  Rannahüttide juures on olemas lamamistoolid, mis on tasuta,  kui ostate endale sealt söögi ja joogipoolist.  Rannas pakutakse ka erinevaid veespordi võimalusi.

Toad
Tuppa mahub 2 inimest (toas üks suur kaheinimese voodi). Kui soovite kahte eraldi voodit, siis peate sellest kindlasti teatama reisi broneerimisel. Tubade koristus iga päev, voodipesu ja rätikuid vahetatakse 2 korda nädalas. Toas: teler, konditsioneer, külmik. Pesemisvahendid puuduvad.

Toitlustus
Majutus söökideta, peatänava ääres palju baare, restorane ja toidukauplus.

Varajase tellija soodus hinnad kuni 30. aprillini

Pakettide hinnad: 

29.11 – 14.12.2017, hind 899 €  / reisija
10.01 – 25.01.2018, hind 999 €  / reisija
24.01 – 08.02.2018, hind
 949 €  / reisija

07.02 – 22.02.2018, hind 999 €  / reisija

Hinnad on ühe reisija kohta kaheses toas, kui reisite üksi siis lisandub ühese toa lisatasu!

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Majorda külalistemajad Majorda külalistemajad asuvad rannaküla peatänava ääres. Lõuna-Goa suurim linn Margao jääb 10 km kaugusele. Linnaga on hea bussi ja taksoühendus. Külalistemaja peamine väärtus on soodne hind, hea asukoht, lahke ja vastutulelik pererahvas ja nende poolt loodud sõbralik atmosfäär.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,