Majorda Beach Resort 5

Hotell on suletud seoses renoveerimistöödega!

Lõuna-Goa Asukoht: Majorda Rand: rannas Keskus: 300m Tuppa mahub: 2+1 inimest Hinnas: hommikusöögidwww.majordabeachresort.com/ Üldiseloomustus: Majorda Beach Resort hotell kaunis Lõuna-Goa valgete liivadega rannal ja asub Dabolimi lennujaamast vaid 15 minuti ja Margao linnast ca 10 minutit sõidutee kaugusel. Hotell asub kaunis ja lopsaka loodusega piirkonnas. Basseinid: Lisaks välibasseinile on hotellis ka sisebassein ja lastebassein. Rand: Majorda Beach Resort eeliseks on hotelli asukoht otse puuderpehme liivaga rannas. Vaba aeg ja sport: Välibassein, sisebassein, jacuzzi, jõusaal ja tervisekeskus, soomesaun, aurusaun, massaa¾i võimalus (lisatasu eest),  squashi- ja tenniseväljak, rannavõrkpall, piljard, lauatennis ja teised lauamängud, veespordi alad rannas (lisatasu eest). Restoranid, baarid: Restoran Seal Shell – hubane rannas asuv grillrestoran, kohvik Garden Cafe – Basseiniäärne kohvik, The Tea  Lounge & Bar – hubane baar tee ja kokteilide nautimiseks, Restoran Laguna – unikaalsed õhtusöögid ja mitmekülgne menüü, kohvik Cafe del Mar. Hotellis: Rahavahetus, konverentsisaalid, Wifi (lisatasu eest), pesula. Toad: Hotellis on 120 tuba, Nendest 85 superiorklassi tuba, 15 deluxe tuba, 10 sviiti, 10 cottage-tüüpi mugavat tuba. Tubades on: Televiisor, külmik, minibaar, seif, föön, telefon, kliimaseade, tee ja kohvi keetmise võimalus, internet (lisatasu eest), rõdu. Hotell on suletud seoses renoveerimistöödega! Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Majorda Beach Resort 5
Hotell on suletud seoses renoveerimistöödega!
Majorda Beach Resort 5
Majorda Beach Resort 5
Lõuna-Goa
Asukoht: 
Majorda
Rand: rannas
Keskus: 300m
Tuppa mahub: 2+1 inimest
Hinnas: hommikusöögid
www.majordabeachresort.com/


Üldiseloomustus:
Majorda Beach Resort hotell kaunis Lõuna-Goa valgete liivadega rannal ja asub Dabolimi lennujaamast vaid 15 minuti ja Margao linnast ca 10 minutit sõidutee kaugusel. Hotell asub kaunis ja lopsaka loodusega piirkonnas.


Basseinid:
Lisaks välibasseinile on hotellis ka sisebassein ja lastebassein.


Rand:
Majorda Beach Resort eeliseks on hotelli asukoht otse puuderpehme liivaga rannas.


Vaba aeg ja sport:
Välibassein, sisebassein, jacuzzi, jõusaal ja tervisekeskus, soomesaun, aurusaun, massaa¾i võimalus (lisatasu eest),  squashi- ja tenniseväljak, rannavõrkpall, piljard, lauatennis ja teised lauamängud, veespordi alad rannas (lisatasu eest).


Restoranid, baarid:
Restoran Seal Shell – hubane rannas asuv grillrestoran, kohvik Garden Cafe – Basseiniäärne kohvik, The Tea  Lounge & Bar – hubane baar tee ja kokteilide nautimiseks, Restoran Laguna – unikaalsed õhtusöögid ja mitmekülgne menüü, kohvik Cafe del Mar.

 

Hotellis:
Rahavahetus, konverentsisaalid, Wifi (lisatasu eest), pesula.


Toad:
Hotellis on 120 tuba, Nendest 85 superiorklassi tuba, 15 deluxe tuba, 10 sviiti, 10 cottage-tüüpi mugavat tuba.


Tubades on:
Televiisor, külmik, minibaar, seif, föön, telefon, kliimaseade, tee ja kohvi keetmise võimalus, internet (lisatasu eest), rõdu.

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Majorda Beach Resort 5 Hotell on suletud seoses renoveerimistöödega!
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,