Majesty Club La Mer Art 5

Meeldiv, mitte väga luksuslik 5* hotell asub 6 km kaugusel Kemerist looduskaunis kohas mere ääres. Üldpind on 48.000 m². Endine nimi Otium Art Hotel.

Kuurort: Göynük, Kemer Koduleht: http://www.hotellamerart.com Asukoht ja üldiseloomustus: Hotell asub 6 km kaugusel Kemeris looduskaunis kohas mere ääres. Üldpind on 48.000 m².  Endine nimi Otium Art Hotel.Antalya lennujaam: 46 km Rand ja basseinid. Hotellil on oma liivarand. Rannarätikud, päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas, kui ka basseini ääres.2 välibasseini ▪ 3 liumäge ▪ sisebassein Restoranid ja toitlustamine:Vägagi kõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöök (rootsi laud) ▪ tee ja pagaritooted ▪ jäätis ▪ kohalikud lahtised alkohoolsed ja karastusjoogid (kuni 01:00)  Restoran ▪ 3 menüürestorani ▪ 5 baari Majutus: Hotellis on kokku 397 tuba. Tubades:  Vann ▪ minibaar ▪ individuaalne konditsioneer ▪ teler ▪ telefon ▪ föön ▪ rõdu Teenused: Arst ▪ juuksur ▪ ilusalong ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ internetikohvik (tasuline)Lastele: Miniklubi (4-12-aastastele) ▪ mänguväljak ▪ lapsehoidja (tasuline) ▪ lastebassein  ▪ lastetoolid restoranis ▪ lastevoodi Meelelahutus ja sport:  Tasuta: Mullivann ▪ aeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ korvpall ▪ võrkpall ▪ kanuu ▪ jõusaal  ▪ türgi saun ▪ saun ▪ tennis Tasuline: Massaa¾ ▪ ilusalong ▪ veesport ▪ piljard Oluline teada:Kontrollige hotelli saabumisel tasuliste ja tasuta teenuste nimekirja. Hotellidel on õigus pakutavaid teenuseid muuta, neid võib juurde tulla, aga ka ära jääda. Samuti võib hooaja jooksul muutuda hotelli hinnapoliitika: mis enne oli tasuta, muutub tasuliseks ja vastupidi. Goadventure ei saa selle eest vastutada. Hooaja alguses ja lõpus (eriti aprillis-mais ja oktoobris-novembris) võib osa teenuseid mitte toimida. Hooaja ametlik algus ja lõpp kõigub aastati pis Meeldiv, mitte väga luksuslik 5* hotell asub 6 km kaugusel Kemerist looduskaunis kohas mere ääres. Üldpind on 48.000 m². Endine nimi Otium Art Hotel. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Majesty Club La Mer Art 5
Meeldiv, mitte väga luksuslik 5* hotell asub 6 km kaugusel Kemerist looduskaunis kohas mere ääres. Üldpind on 48.000 m². Endine nimi Otium Art Hotel.
Majesty  Club La Mer Art 5
Majesty  Club La Mer Art 5

Kuurort: Göynük, Kemer
Koduleht: http://www.hotellamerart.comAsukoht ja üldiseloomustus:
Hotell asub 6 km kaugusel Kemeris looduskaunis kohas mere ääres. Üldpind on 48.000 m².  Endine nimi Otium Art Hotel.

Antalya lennujaam: 46 km


Rand ja basseinid.
Hotellil on oma liivarand. Rannarätikud, päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas, kui ka basseini ääres.

2 välibasseini ▪ 3 liumäge ▪ sisebassein


Restoranid ja toitlustamine:

Vägagi kõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöök (rootsi laud) ▪ tee ja pagaritooted ▪ jäätis ▪ kohalikud lahtised alkohoolsed ja karastusjoogid (kuni 01:00) 


Restoran ▪ 3 menüürestorani ▪ 5 baari


Majutus:

 Hotellis on kokku 397 tuba.


Tubades: 

 Vann ▪ minibaar ▪ individuaalne konditsioneer ▪ teler ▪ telefon ▪ föön ▪ rõdu


Teenused: 

Arst ▪ juuksur ▪ ilusalong ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ internetikohvik (tasuline)

Lastele:

 Miniklubi (4-12-aastastele) ▪ mänguväljak ▪ lapsehoidja (tasuline) ▪ lastebassein  ▪ lastetoolid restoranis ▪ lastevoodi


Meelelahutus ja sport: 


T
asuta: 

Mullivann ▪ aeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ korvpall ▪ võrkpall ▪ kanuu ▪ jõusaal  ▪ türgi saun ▪ saun ▪ tennis


Tasuline: 

Massaa¾ ▪ ilusalong ▪ veesport ▪ piljard


Oluline teada:

Kontrollige hotelli saabumisel tasuliste ja tasuta teenuste nimekirja. Hotellidel on õigus pakutavaid teenuseid muuta, neid võib juurde tulla, aga ka ära jääda. Samuti võib hooaja jooksul muutuda hotelli hinnapoliitika: mis enne oli tasuta, muutub tasuliseks ja vastupidi. Goadventure ei saa selle eest vastutada.

Hooaja alguses ja lõpus (eriti aprillis-mais ja oktoobris-novembris) võib osa teenuseid mitte toimida. Hooaja ametlik algus ja lõpp kõigub aastati pis

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Majesty Club La Mer Art 5 Meeldiv, mitte väga luksuslik 5* hotell asub 6 km kaugusel Kemerist looduskaunis kohas mere ääres. Üldpind on 48.000 m². Endine nimi Otium Art Hotel.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,