Mahbri Beach Hotel 4

Hotell asub Konakli lähedal (keskuseni 1 km), 110 km kaugusel Antalya lennujaamast, 50 km kaugusel Sidest ja 10 km Alanyast. Ilusa territooriumi ja õdusate tubadega hotell. Hea liivarand, ehkki kohati kivine. Sobib peredele.

Koduleht: http://mahberi.mcgrouphotels.comAsukoht ja üldiseloomustus:Hotell on suure aia ja oma liivarannaga, mille pikkus on 200 m. Sobiv lastega puhkamiseks. Korralik hotell, ehkki klientide hinnangud sellele on väga vastuolulised. Hotell on ehitatud 1988. aastal, viimati renoveeritud 2003. aastal. Üldpindala 30 000 m².Rand ja basseinid:Oma kiviklibune liivarand. Rannabaar. Rannarätikuid ei ole. Madratsid tasulised. Päikesevarjud ja lamamistoolid tasuta nii rannas kui basseini ääres.2 välisbasseini ▪ sisebassein ▪ veeliumäed.Тoitlustamine: Pearestoran ▪ 4 baariKõik hinnas teenuses on:Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök hotelli pearestorani rootsi lauas. Päeval on avatud türgi pannkookide (gozleme) telk, samuti saab päeva jooksul suupisteid ja jooke hotelli 4 baarist. Need on avatud erinevatel aegadel - kontrollige lahtiolekuaegu hotelli saabumisel!Lisainfo: Lobbybaaris tuleb jookide eest maksta.Majutus:Koosneb kahest omavahel ühendatud 6-korruselisest hoonest. Hotellis on kokku 200 tuba, sealhulgas 182 standardtuba, 15 peretuba ja 3 tuba puuetega inimestele.▪ Standardtuba – pindala 16 m², tuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps▪ Peretuba – 30 m², mahub kuni 4 inimest.Tubades on: Vann ▪ dušš ▪ föön ▪ kliimaseade ▪ teler ▪ telefon ▪ minibaar (tühi) ▪ seif (tasuline) ▪ rõduPõrand ad on vaipkattega. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus  2 korda nädalasTeenused:Arst (2 tundi päevas) ▪ TV-tuba ▪ juuksur ▪ kauplus ▪ pesula ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ konverentsisaalLastele:2 lastebasseini ▪ mänguväljak ▪ liumägi ▪ mini-klubi (4-12-aastastele)Meelelahutus ja sport:Tasuta:Türgi saun (sissepääs) ▪ saun ▪ jõusaal ▪ aeroobika ▪ vesiaeroobika ▪ rannavõrkpall ▪ korvpall ▪ 2 tenniseväljakut (päeval) ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ animatsiooniprogramm ▪ diskoteek (sissepääs)Tasuline:Massaa¾ ▪ piljard ▪ tenniseväljaku valgustus ▪ tennisevarustuse rent ▪ veespordialad  Hotell asub Konakli lähedal (keskuseni 1 km), 110 km kaugusel Antalya lennujaamast, 50 km kaugusel Sidest ja 10 km Alanyast. Ilusa territooriumi ja õdusate tubadega hotell. Hea liivarand, ehkki kohati kivine. Sobib peredele. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Mahbri Beach Hotel 4
Hotell asub Konakli lähedal (keskuseni 1 km), 110 km kaugusel Antalya lennujaamast, 50 km kaugusel Sidest ja 10 km Alanyast. Ilusa territooriumi ja õdusate tubadega hotell. Hea liivarand, ehkki kohati kivine. Sobib peredele.
Mahbri Beach Hotel 4
Mahbri Beach Hotel 4

Kodulehthttp://mahberi.mcgrouphotels.com


Asukoht ja üldiseloomustus:

Hotell on suure aia ja oma liivarannaga, mille pikkus on 200 m. Sobiv lastega puhkamiseks. Korralik hotell, ehkki klientide hinnangud sellele on väga vastuolulised. 

Hotell on ehitatud 1988. aastal, viimati renoveeritud 2003. aastal. Üldpindala 30 000 m².


Rand ja basseinid:

Oma kiviklibune liivarand. Rannabaar. Rannarätikuid ei ole. Madratsid tasulised. Päikesevarjud ja lamamistoolid tasuta nii rannas kui basseini ääres.

2 välisbasseini ▪ sisebassein ▪ veeliumäed.


Тoitlustamine

Pearestoran ▪ 4 baari

Kõik hinnas teenuses on:

Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök hotelli pearestorani rootsi lauas. Päeval on avatud türgi pannkookide (gozleme) telk, samuti saab päeva jooksul suupisteid ja jooke hotelli 4 baarist. Need on avatud erinevatel aegadel - kontrollige lahtiolekuaegu hotelli saabumisel!

Lisainfo: Lobbybaaris tuleb jookide eest maksta.


Majutus:

Koosneb kahest omavahel ühendatud 6-korruselisest hoonest. Hotellis on kokku 200 tuba, sealhulgas 182 standardtuba, 15 peretuba ja 3 tuba puuetega inimestele.

▪ Standardtuba – pindala 16 m², tuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps

▪ Peretuba – 30 m², mahub kuni 4 inimest.


Tubades on:

 Vann ▪ dušš ▪ föön ▪ kliimaseade ▪ teler ▪ telefon ▪ minibaar (tühi) ▪ seif (tasuline) ▪ rõdu

Põrand ad on vaipkattega. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus  2 korda nädalas


Teenused:

Arst (2 tundi päevas) ▪ TV-tuba ▪ juuksur ▪ kauplus ▪ pesula ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ konverentsisaal


Lastele:

2 lastebasseini ▪ mänguväljak ▪ liumägi ▪ mini-klubi (4-12-aastastele)


Meelelahutus ja sport:


Tasuta:

Türgi saun (sissepääs) ▪ saun ▪ jõusaal ▪ aeroobika ▪ vesiaeroobika ▪ rannavõrkpall ▪ korvpall ▪ 2 tenniseväljakut (päeval) ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ animatsiooniprogramm ▪ diskoteek (sissepääs)

Tasuline:

Massaa¾ ▪ piljard ▪ tenniseväljaku valgustus ▪ tennisevarustuse rent ▪ veespordialad 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Mahbri Beach Hotel 4 Hotell asub Konakli lähedal (keskuseni 1 km), 110 km kaugusel Antalya lennujaamast, 50 km kaugusel Sidest ja 10 km Alanyast. Ilusa territooriumi ja õdusate tubadega hotell. Hea liivarand, ehkki kohati kivine. Sobib peredele.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,